Loading
24Haz 2016

0

4506

0

Prestashop Teknik Destek, Geliştirme ve Bakım Hizmetleri

Blog by Yönetici

Merhabalar,

Web sitenizin sürümü ne olursa olsun hangi ISS den hizmet alırsanız alın eticaret siteniz ile ilgili teknik takip, geliştirme, bakım, yedekleme ve en hızlı şekilde bir verikaybı esnasında ( hosting – ISS problemi ) alınan yedekten sitenizi tekrar ayağa kaldırma tekrar up konuma getirme gibi konularda bilgili bir kişiden destek hizmeti almanız çok çok önemlidir.

Bu problemleri yaşadığınızda teknik destek almanız normaldir; Ancak problemlerin yaşanmasına engel olmak adına öncesinde bir teknik destek hizmeti almanız kritik zamanlarda baş ağrısı çekmenizi engelleyecektir. Sitenizin sürekli aktif ve bir kampanya esnasında down olmaması için sürekli bir takip ve periyodik olarak incelenmesinde kesinlikle fayda vardır.

presta-tr.com 2007 den bu yana sizlere ücretli ve ücretsiz destekler sunmakta. Aynı zamanda yeni eticaret projelerinizde sizlere çözüm oluşturmaya devam etmektedir. İster yeni projelerinizde ister mevcut siteniz ile ilgili eticaret teknik destek hizmetlerimizi iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Teknik Destek Hizmeti :

Yorumlar (0)