Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Prestashop v1.1 için Tema Çalışması

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Prestashop v1.1 için Tema Çalışması

Merhaba,

Burda CSS ve kodlama bilginiz ile Kendi temalarımızı geliştirebileceğiniz bir başlık açtık.
    İstek ve talebleriniz ile çalışma grubumuza katılma istekleriniz ile bazı şeyleri üretebileceğimizi düşünerek, artık bu başlıktan bizlere ulaşarak birlikte 1.1 versiyonu için tema oluşturabileceğiz.

ilginize teşekkürler
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Prestashop v1.1 için Tema Çalışması

Mrh,

henüz hic katilimci gözükmüyor...

evvela kendimi tanitayim:

almanyadan katiliyorum
    meslek: programci, daha cok masaüstü yazilim(JAVA)
    programlama dilleri: JAVA(iyi), C/C++(temel)
    Scripting: HTML, CSS(iyi), PHP(temel), SQL, MySQL(orta), JScript(baslangic)
    Grafik: PhotoShop(fena sayilmaz)

insALLAH grubunuzda banada yer ayirabilirsiniz...

son bir senedir cok CMS lerle ugrastim, webtasarim olsun veya shop olsun...
    prestashop web 2.0 standardina uydugu icin iyice ögrenmeye karar verdim...
    su an evdeki PCemde server kurdum ve deneyler yapiyorum...

S & S
    Mehmet

not diger bir forumda(prestashop ana forumda nickim memoli)
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Merhaba şu an için üzerinde çalıştığım temanın geldiği durum aşağıdaki resimdeki gibidir. sizler ne katabilirsiniz?
    yada düşünceleriniz nedir. İlk temam olacak sonuçta, görüş ve önerilernizi bekliyorum.

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Bu güzel bir tema. Bazı yerler ingilizce ve türkçeye çevrilmesi gerekiyor. 1.1 versiyonuna uyumlu....
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

ingilizce olan bir kısmı yok normal bir tema çalışması sadece daha çok geliştirmek için burdan paylaşıma sundum. ilgilnecek ve CSS, imaj kısmında düzenleme yapacak kişileri için bu konuyu açtım.

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

http://rapidshare.com/files/182459449/presta_tema_v1.1.zip.html

bide bu temaya bakın.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

paylasim icin tesekkürler...

buda gösteriyorki PShopun nekadar esnek bir yazilim oldugunu...
    peki vermis oldugun tema kullanima acikmi?

S&S
    Mehmet
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Çalışmalarım sonucu bir yabancı sitenin free ücretsiz iki tema yayınladığını öğrendim ve hemen indirdim.Türkçeleştirmede bir sıkıntı yaşamadım. Et clean blue ve et black teması.Zaten var olan 1.0 blue temanın tr lerini içine ekledim.Birazda admin den türkçeleştirdim.Çok iyi oldu.Dosyalar kısmınada ekledim.webmasterin onayından geçer geçmez indirmeye başlayabilirsiniz.2 adet tema ekledim tr li.jukebox modülde ekleyecektim ama eklemedim.zaten temaları aldıgım sitede bedava olarak yayınlanıyor.

www.ezytrader.com sitesine bakarsanız sahibi bedava free olarak yayınlıyor.İşte paylaşım böyle yapılır.Başkalarınınki gibi para ile satılmaz.Hala taksitli kredi kartı modülü fahiş fiyattan satılıyor.Hayır sonradan burada ücretsiz yayınlanınca ne olacak. Açık kaynak kodlu bir e ticaret sitesindeki bütün tema ve modüller de açık kaynaklı olup prestashopun ücretsiz olduğu gibi yayınlanmalıdır.yoksa yıllık 300 tl verip hazır bir sisteme üye oluruz temaymış modülmüş başımız ağrımaz.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Merhabalar,

Ücretsiz eticaret yazılımını yapan bu PrestaShop® Yazılımının arkasında bunlarada destek veren bir ve/veya birden fazla Sponsor bulunmaktadır. Bu sponsorların destekleri sayesinde Prestashop yazılımı ücretsizdir. Onların bu tip gelirleri var. Bizim ise hiç bu tip bir destekçimiz yok. Ve sizde biraz eliniz bu tip şelere yatkın olsaydı sizde Tema ve/veya Modül yazıp burdan yaptığınıza göre para ister yada istemeden yayınlardınız. Ve inanın para olmadığı zaman insanın hiç bu tip şeyleri yapmaya Motive olamıyor. Zamanında osCommerce için sizin gibi kullanıcı konumundaydım. o yazılım için de bu tip Çalışır templateler ücretsiz yazılıma göre ücretli olarak satılıyordu. ve işin içinde Emek olduğu zaman sizde tasdik edersiniz ki ücretli olmaması çok abes olur. Eğer EzyTraderin templatelerini beğeniyorsanız bu sizin kararınızdır. ve EzyTrader'da bazı templatelerini ücretli satıyor. Paylaşım demek onları ücretli olarak alıp burdan ücretsiz yayınlamaktır. Setrix adlı üyemiz bunu yazmayı da unutmuş onuda ekleyelimde herşey açıklığa kavuşsun değilmi? Oda bu tip templatelerden parasını kazanmışki ücretsizinide yapıyor..

Kendi Temamı ve EzyTraderin temasını bu postta kullanıcılarımın görüşlerine bırakıyorum. Burdan yazılmasını temenni ediyorum. PrestaShop v1.1 PC Sablonu ücretli olması hak ediyormu hak etmiyormu?

Presta-TR v1.1 PC Şablonu

EzyTrader

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.ezytrader.com da temalar 10 dolardan satılıyor üstelik sizin pc tema çalışmanızdan daha iyi temalar da var. siz bu temayı 40 tl ye satıyorsunuz. bence fiyat yüksek. türkçeleştirmekle uğraşmış olmanıza hak veriyorum ancak et-clean-blue teması http://www.ezytrader.com da ücretsiz ve bu forumda bir arkadaş bu temayı türkçeleştirerek paylaşmış üstelik türkçeleştirme için de ek bir ücret istememiş. bedava yapın demiyorum ancak 10 dolar ile 40 tl yi kıyasladığımda fiyatın faiş olduğunu görüyorum. herkesin faydalanabilmesi için bence biraz indirime gidin. bu şahsi fikrimdir. emeğinize saygım sonsuzdur. teşekkür ederim sitedeki tüm yardım ve katkılarınız için.
    None

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks