Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: home featured modülü hakkında

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart home featured modülü hakkında

iyi çalışmalar www.ucuzceptelefonlari.com sitesi sahibiyimçşöyle bir sorum olacak size ben home featured modulüne ürünü anasayfada gösterirken yanında böle ataçlanmmış bi şekilde ücretsiz kargo simgesi koyabilirmiyim bunun için neler yapmak gerekir. teşekkürler şimdiden
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp:home featured modülü hakkında

En pratik yolu photoshop ile ürün resimlerine ekleme yapabilirsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim ben iyi bi photoshop kullanıcısı olmadığım için yapamıyorum ama öğrenecem bu programı çok teşekkür ederim
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

SnagIt programı ile kolaylıkla photoshop çalışabilirsiniz.
    indirme linki: http://www.freedownloadscenter.com/Multimedia_and_Graphics/Screen_Capture_Tools/SnagIt_Download.html

Member
    Tecrübe Puanı
    14

ben size bu konuda yardımcı olabilirim seve seve. Ben profesyonel yazılımcılığın dışında eğitimci Grafikerim. Bir dönem de Grafikeriz.com siteside bana ayitti orda grafik dersleri veriyordum .Ama zamanımın yetmediğinden kapamak zorunda kaldım.

Evet Ahmet beye katılıyorum photoshop ile bunu yapabiliriz. Benim bir önerim olcak sizlere. Ben sizlerden gelecek her türlü ( site için ) obje ve görselerinizde yardımı yapabilirim. Kesinlikle karşılıksız sadece yardım olsun diye bilgisi denemiyi olmayan ama sadece "ciddi kişilere" her türlü grafik desteği sağlarım.

iletişim adresi : yı[email protected]
    MSN : [email protected]

Yılmaz DURU

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Yav bana bi logo yapsana mümkünse. Maalesef resim üzerinde yaratıcılığım yok. Yani bi türlü güzel göz alıcı bi logo oluşturamıyorum. Oluştursamda kendim beğenmiyorumki başkası nası beğensin

Member
    Tecrübe Puanı
    14

Hiç kimse sanatçı OLAMAZ! Sanatçı doğulur. Doğmatik bir yetenektir sanatçılık. Bu nedneden dolayı her kesde tasarımcı gözünün gördüklerini göremez. Ben grafikerlerime ders veriken ilk öğrettiğim şey şu kelime ile başlar " içinizden sadece 1-2 kişi bu zorlu sınavı başaracak. Sakın sakın ben "bu işte uzmanım" yada olacağım hissine kapılmayın. Çünki gözünüz bakmasını bilmiyorsa , gördüklerinide yorumlayamaz. Önce ilk bilmeniz gereken bakmasını bilmeniz gerekir" derim.
    Onun için merak etme karşında gerçkten bir uzman var ve bakmasını iyi beceriren biri. Sen sadece bana nereye ne olmasını istediğini söyle. Logo nerde kullanacaksın? Bir marka yada ürüne bağlı bir logomu olcak bu vs. bilgileri bana tam bildirseniz 7/24 ben ayaktayım zaten ( bu mesajın saatine bakarsanız anlarsınız ) yardımcı olurum allahın izni ile. Ama dediğim gibi beni bilgi ile donatmanız gerkirki bende ona uygun bir tasarım yapabiliyim.

Kolay gelsin
    Yılmaz DURU

Member
    Tecrübe Puanı
    14

isaakcu yazan:
    teşekkür ederim ben iyi bi photoshop kullanıcısı olmadığım için yapamıyorum ama öğrenecem bu programı çok teşekkür ederim
    grafik çizmene gerek yok netten ilgili bir resmi al kes yapıştır.
    bu işi paint'te bile yapabilirsin
    Wordpressle herşey yaptım. e-ticaret hariç!

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Netten al-kes-yapıştır çözüm değil. Yaratıcılık yoksa hiçbir işe yaramaz. Mesela ben photoshopta ve flash ta fena değilim. Örnek olarak bir flash gösterebilirim. www.asolte.com yıldırımlar yarattım ama yaratıcılıkta daha fazla ileri gidemiyorum.
    Neyse..Yılmaz bey.. www.nepasun.com sitedeki üst logo alanı için için bana bir logo lazım ama güzel bişe yapamadım.
    NepaSun
    The New Energy Company
    önünede solar ile ilgili bir ikon. farklı bir şekilde güneş olabilir mesela.
    Bakalım nası bişe çıkacak

Member
    Tecrübe Puanı
    14

McDaim yazan:
    Netten al-kes-yapıştır çözüm değil. Yaratıcılık yoksa hiçbir işe yaramaz. Mesela ben photoshopta ve flash ta fena değilim. Örnek olarak bir flash gösterebilirim. www.asolte.com yıldırımlar yarattım ama yaratıcılıkta daha fazla ileri gidemiyorum.
    Neyse..Yılmaz bey.. www.nepasun.com sitedeki üst logo alanı için için bana bir logo lazım ama güzel bişe yapamadım.
    NepaSun
    The New Energy Company
    önünede solar ile ilgili bir ikon. farklı bir şekilde güneş olabilir mesela.
    Bakalım nası bişe çıkacak
    hocam o yıldırımı gif'le de yapabilirsin yahu çok basit bir çalışma
    ben netten al kes-yapıştırı phtoshop öğrenecem diyen arkadaş için söylemiştim
    Wordpressle herşey yaptım. e-ticaret hariç!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks