Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: sayfa altındaki linkleri nasıl silerim

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart sayfa altındaki linkleri nasıl silerim

aşağıdaki linkler müşterileri ilgilendirmeyeceği için kaldırmam gerek nasıl yapabilirim.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:sayfa altındaki linkleri nasıl silerim

Sakın yanında prestashop(TM) silmeyesin
    Her lafa vardır bir cevabımız ama önce lafa bakarız lafmı diye, sonra söyleyene bakarız adam mı diye

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

hayır onu silmeyeceğim de yalnız bu üçüncü sıfırdan kurulumum bir hata olduğunda düzeltemiyorum örneğin flash logo eklemeye çalıştım olmadı eski haline döndüremedim değişiklik yaptığım dosyaları yeniden eklememe rağmen altta sayfada hata diyor ve admin panelinden yeni logo eklemek istiyorum olmuyor..yeni kurulumda yazma izni vermeme rağmen uzun bir süre sonra kurulum sayfasında yeşile dönüyor bu neden oluyor..çok sordum galiba:cheer:
    None

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    16

sen bana ana sayfadaki dik boyutlu ürünleri nasıl kısaltacağımı anlat bende sana nasıl sileceğini anlatayım :P
    http://www.baysepeti.com

http://www.trabzonmarket.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

mahocalife yazan:
    sen bana ana sayfadaki dik boyutlu ürünleri nasıl kısaltacağımı anlat bende sana nasıl sileceğini anlatayım :P
    :woohoo: vallahi inan bu akşam kurmaya başladım dedim ya bu üçüncü kurulumum inan 45 dakika geçti kurulumun 2. sayfasında öööyle bekliyorum:silly: yazma izinleri düzelsin diye..dedim ya belli bir süre yazma izni verdiğim halde yeşile dönmüyor şu an bir kısmı yeşil oldu hala bekliyorumm:laugh:
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasim yazma izini iicn cikan panelde kirmiyizi olanlari yazma izini veriyorsun bunu biliyorsun bir bölümde altaki klasörlerde dahil olmak üzere yazma izini veriyorsun

yanii modules / CHMOD 777 klasörü ac hepsini sec CTRL+A ile sonra tümünü CHMOD 777 yapiyorsun yanii bazilarin alt klasörde oldugu icin hal kirmizi yaniyordur birde yenile yapinca onlar hala olmamis gibi kirmizi duruyor ve onun icin tarayicini kapat ve yeniden ac www.siteadi.com/install tikla kurulumu baslar ve hepsi yesil hala kirmizi olan varsa alt klasörlerinede 777 yap

ikinci bir cevap yukarda bir arkadasimiz altaki linkler nasil siliniyor diyor onu admin panelden foter linkler kaldirarak yapabilirsin

bu kardesim cok biliyor her halde : TahaYekeler

ve diger arkadasimizda demiski sakin prestashop yazisini silme diye niye prestashop seninmi kardesim adam open secure acik kodlama yanii her kes bunu istedigi gibi kendidine veya sirkentine özgü degisterebilir ve yazilimi istedigi degistirebilir acik kaynak kodlama bunun icin yoksa adam bunu parayla satardi ve o zaman o haklari olurdu herkes silsin diye yazmadim kimse onu kaynak göstermek zorunda degil yanii millette emir baki konusmayin
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam kusura bakma rahatsız etmişisiz seni galiba ama ben orda SİLMEYECEKSİN SİLEMESSİN ! demedim bilmiyorum bunun farkındamısın ? bilmişlik taslamayalım lütfen. arkadaşa mizahi yönden yaklaştım oda anlayışı biriymiş düzgün şekilde cevapladı ama senin ne yapmaya calıştıgını anlayamadım :dry:
    Her lafa vardır bir cevabımız ama önce lafa bakarız lafmı diye, sonra söyleyene bakarız adam mı diye

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar problem yok birbirimizi üzmeyelim...
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

TahaYekeler yazan:
    Sakın yanında prestashop(TM) silmeyesin
    :laugh: :laugh: :laugh:
    bizi bıyık altından güldürdün ya bravo sana.
    Herkes birbirine destek olursa, kimse zor durumda kalmaz. Mümkün olduğunca Destek...

Member
    Tecrübe Puanı
    0

hocam selamlar,
    ikinci bir cevap yukarda bir arkadasimiz altaki linkler nasil siliniyor diyor onu admin panelden foter linkler kaldirarak yapabilirsin

bunu yapamadım daha doğrusu foter linklerinin yerini bulamadım yardımcı olurmusunuz.
    None

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks