Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: jawa ile açılır pencerede video tanıtımı ?

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Exclamation jawa ile açılır pencerede video tanıtımı ?

Arkadaşlar doğru yeremi yazdım bilmiyorum, ana sayfama text modülü ile youtube videolarını külüptüp ekledim , küçük çerçeve içinden müşteriler izliyor , benim istediğim tıklanınca ürün resimlerinin açıdığı gibi bi pencerede videonun izletilmesi.

tam anlatamadım ama işi bilenler anlamıştır , buna örnek siteler çok var.bunun modülü varmıdır prestada.

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

popup ta video mu oynatmak istiyorsunuz eğer buysa bir arkadaşım daha bunu istemişti yakın zamanında geliştirip bilgi vereceğim
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    popup ta video mu oynatmak istiyorsunuz eğer buysa bir arkadaşım daha bunu istemişti yakın zamanında geliştirip bilgi vereceğim

evet admin o kadar çok lazımki o mudül , ana sayfa açılış hızım mahvoldu , 3 adet youtube videosunu küçültüp ana sayfaya ekledim düşünün artık.. görenlede video modülü kurdugumu saniyo oda ilginç.. popupta video istediğimiz bu.

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

konu İstekleriniz forumuna taşındı ve işlem listemize alındı.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Beklentinizi karsilayacak modulü http://nepasun.com/displayflashproduct.rar
    Kurulum-kullanim ve kullanim alani: displayflashproduct.rar modulü zipten aciyorsunuz, modules klasörüne atiyorsunuz, admin panel modullerden modulü aktif edip düzenle diyorsunuz, düzenleme sayfasinda popup ekleyeceginiz ürünü seciyorsunuz, product id nr otomatik belirecektir. popup boyutlarini düzenliyorsunuz ve daha önceden hazirlamis oldugunuz flash animasyonu secip kaydet diyorsunuz, kaydetmis oldugunuz flash animasyon ürün detaylarinda tiklandiginda sizin belirleginiz boyutta popup olarak gözükecektir.
    1.3 versiyonlara kadar uyumlu olup 1.4 versiyonda tet edilmemistir.
    Kolay Gelsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı McDaim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beklentinizi karsilayacak modulü http://nepasun.com/displayflashproduct.rar
    Kurulum-kullanim ve kullanim alani: displayflashproduct.rar modulü zipten aciyorsunuz, modules klasörüne atiyorsunuz, admin panel modullerden modulü aktif edip düzenle diyorsunuz, düzenleme sayfasinda popup ekleyeceginiz ürünü seciyorsunuz, product id nr otomatik belirecektir. popup boyutlarini düzenliyorsunuz ve daha önceden hazirlamis oldugunuz flash animasyonu secip kaydet diyorsunuz, kaydetmis oldugunuz flash animasyon ürün detaylarinda tiklandiginda sizin belirleginiz boyutta popup olarak gözükecektir.
    1.3 versiyonlara kadar uyumlu olup 1.4 versiyonda tet edilmemistir.
    Kolay Gelsin

Çok tşk ederim McDim , bende 1.4 var umarım olur , hemen deneyeceğim..

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

McDaim ekleyeceğimiz videonun uzantısı swf mi olmalı mutlaka ? ben bi kaç uzantıda denedim ama upload error verdi , boyutlarıda 4 mb yi geçmiyordu. Bu modülün youtube link eklenebilir olanları vardı galiba bunda yok o özellik.

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

yok üstad swf formatı ilede yükledim , yükleme bitince gri sayfa kalıyo algılamıyo sonunu getiremedi şimdide , sitedede hareket yok , galiba 1.4 veriyosun için uyumlu değil

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

1.3te sorunsuz calisiyordu. Bende 1.4 versiyona gecis yaptim ve denememistim. Simdi denedim ve maalesef 1.4 versiyonda calismiyor. Üzerine calsilip 1.4 versiyona uyum sagliyacak sekilde düzenleme mümkün olsa harika olurdu.
    Konu McDaim tarafından (01-31-2012 Saat 10:01 PM ) değiştirilmiştir.
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı McDaim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.3te sorunsuz calisiyordu. Bende 1.4 versiyona gecis yaptim ve denememistim. Simdi denedim ve maalesef 1.4 versiyonda calismiyor. Üzerine calsilip 1.4 versiyona uyum sagliyacak sekilde düzenleme mümkün olsa harika olurdu.
    :S evet üstad o kadar ihtiyacım varki bu modüle.. Acaba nasıl uyumlu hale getirilebilinir bu.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bookmarks