5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Prestashop v1.1 in tr.gzip dosyası yardım...

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Prestashop v1.1 in tr.gzip dosyası yardım...

Prestashop v1.1 TR kullanan arkadaşlardan birisi TR dil dosyasını yükleyebilirmi acaba dışarıya import alıp (tr.gzip dosyası) yada sayın admin v1.1 sürümünün tr dil dosyasını siteye yükleye bilirmisin zahmet olmassa. Türkçe kurulumu varken neden dil dosyası istiyosun diyeceksiniz ? Tr kurulumunu yaptım ama çok sorun aldım. Bu sebeple ingilizce sürümünü kurdum, sitesinde v1.0 ın tr dil dosyası mevcut. v1.1 bulamadım.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Prestashop v1.1 in tr.gzip dosyası yardım...

Dosyayı paylaşıma açayımda ne gibi sıkıntılar çektiniz bunlar bizim için çok daha önemli.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Kurulumu gerçekleştirip. Mağazamı gösterdediğimde (Arama-Diller-kur ve cart modullerinde) kayma sorunu yada tablo bozulması söz konusu. Catalogda ürün eklemede sorun çıkardı. başlıklar var ama katagoriyi yazacağım kutucuklar kayıp. Bazı düzenleme yerlerindede sorunlar aldım ama aklımda kalanlar bunlar. Tr yi kaldırıp ingilizce v1.1 kurdum şu an için Tr de yaşadığım sorunların hiç birisi ile karşılaşmadım. Yeni gelişen bir sistem için bu kadar sorunlar olması gayet normal umarım en kısa zamanda sorunlar halledilebilir. ilginiz için teşekkürler. Dosyayı upload linkini bekliyorum. Sn. wMaster
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

v1.1 İçin Türkçe Dil Dosyası
    Burdan indirebilirsiniz.
    İnternet Explorer 6 da baktınız değilmi sadece? firefoxda da aynı sıkıntıları verdimi?
    problemi biraz açarmısınız? Resim ile de bize bildirebilirsniz.

teşekkürler.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

İnternet explorer 7 ve firefoxta baktım ie6 da denemedim açıkçası. ie6 artık nerdeyse kullanılmıyor. sorunları alınca resimlemek aklıma gelmedi direkman sildim. bunun için yeniden yüklemem gerek. Localde çalışmıyorum drekt olarak servera atıyorum taşımadada herhangi bir sorunla karşılaşmıyayım diye. ama müsait bi zamanda tr yi yükleyip hataları resimliyerek paylaşmaya çalışacağım wMaster. Açtığım konulardan birisine henüz cevap veren olmamış eğer ki bu konudada arkadaşlara yardımcı olabilirsen sevinirim. Başlığı (Hazırlanan Sitenin Faaliyete geçirilmesi ??? ) idi belki tam olarak anlatamadım nedemek istediğimi. 7 izlenim var ama cevap yok yani kredi kartı ile yayına hazırlanma aşamasına getirilme süreçlerini açıklaya bilirsen çok faydalı olur kurulum için herkes bişiler yazıyor paylaşım bu konuda iyi ama gerisi yok baktım kimse bişi yapmıyorsa zaten ben bitirebilirsem tüm adımları teker teker yazacağım buraya hayırlısı bakalım
    None

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks