6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Bayi sitesi

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Bayi sitesi

Mrb
    Arkadaşlar ben müşterilere özel müşterilerin referans koduyla üye oldukları markofoni tarzı bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorum nasıl yapabilirim
    örn:
    www.bayikanali.com (girişi bu şekilde olacak)
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp: Bayi sitesi

sitenize index.html oluşturup bu tarz bir düzenleme yaparak ordaki formdada site girişine gönderim yaparak doğruluk üzerine siteyi açtırabilirsiniz fakat bu seferde üyeleri sizin elle eklemeniz gerekecektir
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

yorum yazdığınız için çok teşekkür ederim ben zaten herkezin üye olmasını değil istediklerimin üye olmasını istiyorum. özel müştterilere yapıcam siteyi o yüzden kendim eklerim sorun olmaz ama fazla tasarım bilgim yok bu dediğinizi nasıl yapabilirim teşekkürler
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

bu kodları header.php içerisine ekleyip utf8 olarak kaydedebilirsiniz. Bu sayede üye olmayan birisi mağazayı görüntüleyemez.

if (!$cookie->isLogged())
    {echo '<form action="authentication.php" method="post" id="login_form" class="std"><input type="hidden" name="phpMyAdmin" value="98526d0b8b5f8f81f62e93bf38e4e836" />
    <fieldset><input type="hidden" name="phpMyAdmin" value="98526d0b8b5f8f81f62e93bf38e4e836" />
    <h3>Bayii Girişi</h3>
    <p class="text"><label for="email">E-posta adresi</label>
    <span><input gtbfieldid="16" id="email" name="email" value="" class="account_input" type="text"></span></p>
    <p class="text"><label for="passwd">Parola</label>
    <span><input id="passwd" name="passwd" value="" class="account_input" type="password"></span></p>
    <p class="submit"><input class="hidden" name="back" value="my-account.php" type="hidden">
    <input id="SubmitLogin" name="SubmitLogin" class="button" value="Giriş" type="submit"></p></fieldset></form>';
    exit;}
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

mrb yazdıklarınız için çok teşekkür ederim yanlız ben markafoni tarzı trensyol tarzı bir site kurmak istiyorum nasıl yapabilirim çok teşekkür ederim
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşım, prestashop sistem, içerik, kullanım ve amacı webshop içindir. Farklı bir sistem için kullanmak istiyorsanız amacınıza uygun bir sistem bulmanız gerekmektedir. Bazı ücretli yazılımlar işinizi görebilir. Prestashop sisteme farklı bir giysi giydirmek istiyorsanız buna maalesef yardımcı olamayız. Yani prestashop sistemin içeriğini biz değiştiremeyiz.
    Bilginize
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks