6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Merhaba arkadaşlar lütfen okuyun

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Merhaba arkadaşlar lütfen okuyun

Merhaba arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim konuyu açacak başka bir kategori bulamadım.

Yaklaşık 1 ay önce bir sitede görmüştüm prestashop'u, şimdi lazım oldu direk indirdim kurdum host'a, İngilizce olarak.

Kurulumdan sonra tabi malumunuz angut angut bakmakdan başka bişey yapamadım

Google amcaya bi sorayım dedim benden önce kullananlar varmı diye, ilk olarak prestanın anasayfasında forum bölümünde türkçe kategoriyi gördüm. Ve ordan bakınırken sizi buldum..

Öncelikle prestayı Türkiye'den, yani sizlerin destek sayfası açması beni çok sevindirdi.
    Yapmış olduğunuz hizmetten dolayı sizleri tebrik ederim..

Gördüğüm kadarıyla www.presta-tr.com daha yolun başında gibi..

Şimdi size biraz eleştride bulunacağım, tabi bunlar yapıcı eleştiri..

Öncelikle Portal ve Forumdan başlamak istiyorum.

Arkadaşlar benim mesleği bilgisayar programcılığı, delphi ve firebird vb. bilirim, web programcılığında fazla iyi değilim en azından bildiğim bir dil yok.

Fakat buraya bu yazıyı yazabilmek için baya bi uğraştım.

Siz benden bu işleri daha iyi bilirsiniz, Portalın ve Forumun bence daha yolun başındayken değişmesi lazım, görünüm ve kullanım kolaylığı sıfır arkadaşlar.

En azından Mkportal veya Php-fusion portal olarak düşünülebilir.
    Forum olarakda smf yaygın ve çoğu kişi tarafından kullanıldığı için, web alemindekiler tarafından bilinen bi forum sistemi, kullanılabilir..

Bunları yaptığımızda buraya gelen arkadaşların, fazla sıkıntı çekmesini önleyebiliriz.

Anlatmak istediğim şu, ben burada bu kadar zorluk çektiysem, diğerleri ne yapar?

Belki bizler kurcalayıp bulabildik ama, bulamayan dikkatinden kaçan kaç kişi var acaba?

Umarım beni yanlış anlamazsınız.. Amacım prestayı dahada tanınır, webmasterlar tarafından geliştirmeye destek verilebilecek uygun bir ortam, platform hazırlamak..

Allah izin verirse, şubat 23'e kadar sizinleyim, sonra askere gideceğim..

haa bu arada prestayı bende yeni kurmuş olduğumuz sitemizde, acaba online alışveriş için kullanabilirmiyiz diye incelemeye başladım ve şuan onun için burdayım, kullanmayı düşündüğüm sitem ww.otoklima.net daha 4 günlük

Tekrar görüşmek dileğiyle, başarılarınızın devamını dilerim..

Tamer Acar
    www.atayurdu.net
    www.otoklima.net
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Merhaba arkadaşlar lütfen okuyun

Merhaba,

Eleştriniz için teşekkür ederim. Fakat Sitemiz Değerli kullanıcılarımızın sayesinde google da ilk sırada çıkıyor. sitemizin bulunması daha kolay olamaz sanırım haricinde, Sistem Joomla olup gerekli SEO - SEF uıygulamaları çalışmakta yani sadece bu sitede değil probleminizi googlea yazdığınızda da çözümü sitemizde çıkmaktadır. Ama Sorunları burdan alabilirsek çözüm yolu açabiliriz.

"Sitemizde soruların cevap bulması ve/veya çözülmüş soruların bulunması zor" Şeklinde bir düşüncesi olan arkadaşlar burdan yazsınlar

Teşekkürler....
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz karişik ama içi dolu bir site praste kardeşimiz güzel çalişiyor gönülden destekliyorumB)
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkürler.

nerde ne karışıklık var birlikte nasıl düzenlemeler yapabiliriz sitemizde bilgi verin birlite düzeltelim siteyi

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşım, böyle rahat gezilebilen karışık olmayan bir siteye karışık diyorsan sen bence Presta Shop'a hiç bulaşma. Admin arayüzünde kaybolursun.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

dahada iyileştirmeler olabilir öle dememek gerek.

Ana sayfaya bilgilendirme yerleri vs. yada ne bilim siteye ilk gireni yönlendiricek şeler.

Fikirler sizden...
    teşekkürler

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks