Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Anasayfa Editörü Resim Yükleme

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Anasayfa Editörü Resim Yükleme

arkadasım iyi misiniz gerçekten?bu modül ne için koyulmuş oraya?yönetim panelinden güncelleme yapılabilsin diye değil mi?o zaman ftp den girip yapmanın mantığı nedir?sizin söylediğiniz ftp den gir bilmem ne zaten biliyorum ben bu ftp olayını vs.benim öğrenmek istediğim böyle bir sorun var ve sebebi nedir?söylediğiniz seyler cözüm üretmiyor.demek ki başka birşey var diyorsunuz.virüs var diyorsunuz sunucuyu tarattım virüs felanda çıkmadı.yani dedikleriniz cözüm olmuyor.bunun suclusu ben mi oluyorum simdi?
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Favicon kısmında yüklemeye çalışıyor olmayasın?
    Eğer yok yanlış yaptığım bir şey yok dersen Sorunun CHMOD ayarlarından olabilir. Bazen apache dosya veya klasörü sahiplenir ne yazma iznine, ne üzerine başka bişe yüklemeye nede dosyayı silmeye izin vermeyebilir. CHMOD ayarını değişmek istediğimizde değiştiğini sanarız.Tekrar kontrol ettiğimizde değişmediğini görürüz. Arkadaşlar sana en kısa ve en pratik yolu göstermiş. Sense 'siz gerçekten iyimisiniz' diye yanıt vermişsin. Bu ayıp bişe.. Sen bu sana yol göstermeye çalışan arkadaşlara maaşmı veriyorsunda azarlama yetkisini kendinde buluyorsun.
    Buna rağman ' banane. Bewn illede admin panelden yapcam' diyorsan ki öyle anlaşılıyor, sana kesin çözüm yolunu göstereyim.
    Ücretinin ne olduğuna bakmadan kaliteli server barındıran sağlam bir hosting firması ile anlaşırsın, domainini bu servere taşırsın, yeni bir prestashop kurarsın ve admin panelden logonu kolaylıkla yüklersin.
    Kolay gelsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

wmasterin son yazısına katılıyorum yani anlayacağın DrEgHoT isimli kullanıcı sana çözümü sunuyoruz burada. ama sen ben illa modülden yapmak istiyorum diyorsan uğraş dur. yada direkt modülleri doğru çalışmıyor diye bırak prestashopu kullanmayı. sana kimse zorla kullandırmıyor.
    Forum kodları ve simge butonları gösterilmemesine karşın, hala kullanılabilirler.

bu mesajdan azarlamaya girmiyorda benim söylediğim mi azarlamaya giriyor?ben ftp den yapmayı biliyorum ama siteyi her daim ben kullanmayacagım için vereceğim sahıs panelden yapmak isteyecek.ben sorunumu yazdım.windows sunucuda dedim ve sunucu komple bana ait dedim.her türlü izinlerin verildiğinide söyledim plesk panelden tekrar tekrarda kontrol ettim.ama bunların hiç birisi cozum olmuyor.ücretliye gerek yok bende var ama bunun teması ve bazı özellikleri cok hosumuza gittiği için bunu kullanma ihtiyacı duyduk.he kimseyide azarlamak gibi niyetim olsa en basından yazardım.tabi kide kimselere maaş vermiyorum ama kimsede bana yok illede dediğini yapacan diyorsan ugras dur diyemez.sunu diyebilir.arkadasım biz söyledik ama bu cozumlerin dısında ki cozumleri bilmiyoruz.eyvallah der gecerim.asıl sizin yaptıgınız ayip...
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Yav hemşerim. tema-mema. bişeleri bozmuşsun işte. Orjinalini yeniden sıfırdan kur ve tema değişikliği yaparkende biraz dikkat et.

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

yafs güzel kardeşim anlatamıyorum gerçekten.site takır takır çalışıyor sadece bu modül çalışmıyor diyorum daha ne kadar açık konusayım?tema mema diyorsun da bizde yabancı değiliz bu işe sadece php bilmiyoruz.editlemeyi vs biliyoruz.aman neyse ya bırakın sormadım sayın arkadaş.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşım gerçekten prestashop diğer sistemlere bakarak söylersek biraz daha komplike yani bir taş olmaz yada eksik olursa pek çok şeyi etkileyebiliyor. Aynı şekilde sunucundan kaynaklanan bir sorunda olabilir. Bu sitedeki herkes birilerine faydası dokunsun diye uğraşmaktadır Lütfen burda kimseye köstek olma gerekirse ben sana birebir destek veririm ama sakın ola bu sitedeki kimseye dil uzatma..

İyi günler
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

ne dili uzattık simdi?yani bana laf söylenince iyide ben söyleyince mi kötü mü?yardım edildiğini bildiğim içinde buradan yardım istedim zaten.neyse ya gerçekten boşverin sorunuda herşeyide.olmuyorsa olmuyor.konu zaten cok baska yerlere gidiyor.söyledigim cümlelerden baska seyler cıkıyor.ya bende yada sizde sorun var galiba.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşım senden sitem ve sayfam adına eğer bir yanlış anlama varsa özür dilerim. Destek olmak bizim birinci işimiz Herkes biraz daha iyi yaklaşabilirse konuya konu açarken cevap yazarken herkes desteğini alır diğer kullanıcılarada destekte bulunabilir. tekrar kusura bakma arkadaşım
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Yok olmaz. O şekilde olmaz. Biz bir nebze faydamız olsun diye çırpınıyoruz adam kalkmış 'siz iyimisiniz' diyor. Bu lafın anlamı herelde soğuk algınlığı, grip falan değil. Yani 'kafadan rahatsızmısınız' demek istiyor. Çok biliyorsa gider bir firmaya bastırır 300-500 dolar resimde yükler kışlık odunda. Bu şekilde olmaz.
    Admin bey. Sen niye bu dangalaktan özür diliyorsun ki. Önce kendi özür diler hitabet şekli nedeni ile. Bizde cahilliğine veya dangalaklığına verir affederiz.Sonra oturur adam gibi sorununun yanıtını bulmaya çalışırız. Sitemle ilgili kendi sorunlarıma yanıt bulamamışken buna yardımcı olmaya çalışıyoruz bide kafadan rahatsız olmakla itham ediliyoruz. Denyo!!!

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Aynı sorun bendede var yazıda değişmiyor panelden yazıyorum ( editöre yazma izni vermeniz lazım ) diyor ... editorial 777 izni var.
    None

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks