Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: sipariş mailini alamıyorum

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: sipariş mailini alamıyorum

Denedim fakat test maili gelmiyor bir türlü. özelden site bilgilerimi versem bakmanız mümkün olurmu acaba?
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Bilgisayarina teamwiewer kur ve MSN [email protected] ekle.
    Aksamlari 19:00 dan sonra müsait olurum
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı "McDaim" post=12496 Nickli Üyeden Alıntı
    Ekte Maileditör modulü.
    Bu modul ile mail sablonlarini istediginiz gibi düzenleyebilirsiniz.
    Not: mail sablonundaki linklere dokunmayiniz. Yanlizca tex veya görünümü editleyiniz.
    ftpnize modules klasörüne upload edin, admin panel modullerden modulü aktif edin.
    Umarim isinize yarar
    Şimdi bunu attım ben , diğer mail gönderme sistemi ile çakışma olmazmı yani mevcutta var zaten bunu yükleyince bumu aktif olacak , birde bunun içine mail adresi yazmak gerekecekmi ?

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Bu modul mail gönderme-mail alma modulü degildir: Bu modul ile tüm mail sablonlarini düzenleyebilirsiniz. Modulü modules klasörüne atin, admin panel modullerden aktif edin, konfigirasyon tiklayin pencereye tüm mail sablon adlari gelecektir. Düzenleme yapmak istediginiz mail sablonunu secin. örnegin order_conf mail sablonu. Bu mail siparislerde müsterinize gönderilecek mail sablonudur. Link koduna dokunmamak sarti ile sablonda istediginiz düzenlemeyi yaptiktan sonra ok tiklayin.
    Sanirim aciklamam yeterlidir.
    Kolay Gelsin

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı "McDaim" post=12525 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu modul mail gönderme-mail alma modulü degildir: Bu modul ile tüm mail sablonlarini düzenleyebilirsiniz. Modulü modules klasörüne atin, admin panel modullerden aktif edin, konfigirasyon tiklayin pencereye tüm mail sablon adlari gelecektir. Düzenleme yapmak istediginiz mail sablonunu secin. örnegin order_conf mail sablonu. Bu mail siparislerde müsterinize gönderilecek mail sablonudur. Link koduna dokunmamak sarti ile sablonda istediginiz düzenlemeyi yaptiktan sonra ok tiklayin.
    Sanirim aciklamam yeterlidir.
    Kolay Gelsin
    Evet anladım giden şablonları düzenliyor , ama ben hala müşteri bir ürün aldığında bana mail gelmesini sağlayamadım , ancak panelden görebiliyorum , bir personel atayıp ,müşteri temsilcisi yaptım ,lojistik yaptım yinede olmadı , test maillerinde sorun yok ama siparişte mail gelmiyor , personeldeki ayarları bir kurcalıyorum bakalım düzelme olacakmı .

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

farkli mail adresleri denedinizmi? Yani maillerin calismamasi icin bir neden yok. Spama falan düsüyor olabilir.

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı "McDaim" post=12528 Nickli Üyeden Alıntı
    farkli mail adresleri denedinizmi? Yani maillerin calismamasi icin bir neden yok. Spama falan düsüyor olabilir.
    Evet denedim farklı adresleri ,spamada baktım yok , peki panelden bir ayar gereklimidir ,yani şu durumlarda mesaj yolla bu durumlarda yolla diye ? Mesela araçlar - kayıtlar bölümünde uyarılar ile ilgili bir bölüm var , herhangibi hata durumunda uyarı maili ve şiddetleri var bura ile ilgili bir şey olabilirmi ?

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Bilgisayariniza teamwiever kurun ve [email protected] ekleyin bir bakalim

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı "McDaim" post=12530 Nickli Üyeden Alıntı
    Bilgisayariniza teamwiever kurun ve [email protected] ekleyin bir bakalim
    tamam ekledim siz müsait olun bakarız beraber , ilginiz için teşekkürler.

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Aksam saat 19:00 dan sonra bakalim.
    Not: MSN adresimi verdigim arkadaslar. Lütfen bana reklam maili yollamayiniz. Maalesef günde onlarca reklam maili aliyorum ve bu bana is ve zaman kaybi meydana getirmekte, gereksiz maillerle posta kutum sismekte ve ayrica genellikle uluslararasi iletisimde oldugumda bazen önemli mailler bu reklam mailleri arasinda cöpe gitmektedir. Reklam maillerini spama ekliyorum. Bilgilerinize.
    Not 2.Reklam veya mail gönderilen alicilarin istegi disinda veya herhangi bir sekilde mail alma (newsletter) talebi olmadigi halde mail gönderimi yasal olarak suctur ve bilisim suclarina girmektedir ve cezai sorumlulugu bulunmaktadir. Eger sitenize üye olan bir ziyaretci newsletter secenegini isaretlememisse bu üyenize reklam maili (newsletter gönderimi) yasal olarak yasaktir.
    Tesekkürler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks