Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
51 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Toplu Ürün ekleme

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Toplu Ürün ekleme

Merhaba,öncelikle video için teşekkürler.tamamını izledim benim sorunum şu: csv dosyasını oluşturdum ve siteye yükledim. içeri aktarma'nın ilk ekranından sonra gelen kolonların gösterildiği ekranda csv kolonların altında eklemek istediğim alanlarda bilgiler doğru bir biçimde eklenmiş görünüyor aynı video da olduğu gibi.Buradaki bilgilerim ise şöyle 2 tane home altına kategori eklemek istiyorum.Bunlar erkek ve bayan giyim adında iki kategori, parent kategori 1 verdim home'un id'si olarak.CSV verileri içeri aktar butonuna tıkladığım zaman aynı sayfa üzerinde kalıyorum. sadece üst menü görünüyor ve sayfa içi boş olarak gorunuyor hiç bir hata ekranı felan da yok sadece boş bir sayfa.Yardımcı olursanız çok sevineceğim
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

türkçe karakter olmaması gerekli yada dosyanın UTF-8 biçiminde olması gerekli türkçe karakterleri kaldırıp denedinizmi?
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

2;1;Erkek Giyim;1;;;;;;
    3;1;Bayan Giyim;1;;;;;;

sadece böyle eklemeyi denedim,bir de CSVed programında hazırladım.ana kategori olarak 1 yazdım 'home' altına atması için, sadece id aktif isim ve anakategori alanları mevcut diğer alanlar yok aynı yukarıdaki yazdığım gibi
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

[attachment=473]kategoriveurunlercsv.rar[/attachment]
    bende csv ile urun eklıyorum kategorıler urunler eklenıyor fakat resimleri ekleyemedim. Kategorı eklemek isteyen arkadaslara ornek olması adına kateggorı csv dosyasını ekte sunuyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Gönderdiğiniz csvleri eklemeye çalıştım yine CSV dosyasını içer aktar butonuna basınca hiçbirşey görüntülenmiyor.bomboş bi sayfa anlamadım gerçekten nasıl olacak bu iş
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

satır atlattırıyorsun değilmi
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

tamam ekleme sorunu sadece Türkçe dilinde problem yaratıyormuş İngilizce ekleme yaptım en son olarak aldı sistem türkçede ne problem var onu bilmiyorum teşekkür ederim cevaplarınız için şimdi ise asıl sormak istediğim giyim ürünleri ekliyorum ama bu ürünlere nasıl beden ve bu bedene göre stok ekleyeceğim onu nasıl çözmeliyim zira nitelik olarak ekliyorum bedenler diye ama ürün eklerken bu niteliklere karşılık bir beden id alma gibi bir seçenek yok bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: Toplu Ürün ekleme

Merhaba Arkadaşlar,
    toplu ürün eklemeye çalışıyorum.Tüm bölümler tamam ama hem kategorilerde hemde ürünlerde url kaydetmiyor Resim kopyalama hatası veriyor.http://olarak da olmadan da farketmiyor.url kaydetmiyor.Türkçe karakter kullanmıyorum ingilizce yüklüyorum utf8.Sorun nerede acaba?
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı "acemituccar" post=12287 Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba Arkadaşlar,
    toplu ürün eklemeye çalışıyorum.Tüm bölümler tamam ama hem kategorilerde hemde ürünlerde url kaydetmiyor Resim kopyalama hatası veriyor.http://olarak da olmadan da farketmiyor.url kaydetmiyor.Türkçe karakter kullanmıyorum ingilizce yüklüyorum utf8.Sorun nerede acaba?
    yardım edebilecek kimse yokmu?
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

http://www.presta-tr.com/forum/22-hata-ve-buglar/5655-csv-le-ueruen-mport-edince-resim-yueklenmiyor.html?limit=6&start=6#12294
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks