Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: PrestaShop Ücretli Destek Hizmetlerimiz

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: PrestaShop Ücretli Destek Hizmetlerimiz

Sizlerden sunu ögrenmek istiyorum bu söylemis oldunuz Plenty,afterbuy yada herhangibir modulde olabilir para ile alip prestaya integre etme konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz?
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Plenty Merket yada afterbuy bir modul degildir. Tipki prestashop gibi basli basina bir sistemdir. Farki admin panel ve diger fonksiyonlar daha geliskin daha profesyoneldir ve ayrica kullanmasida ayri bir profesyonellik gerektirir. Örnegin Plenty sistemi ben kullanamiyorum. Üzerinde uzmanlasmis personelim yönetmektedir.Prestashop ile olan ilgisi sadece prestashop sistemde yapilan satislarin Plenty admin paneline düsmesidir.
    Plenty shop örnegindede www.asolte.eu görülecegi gibi Plenty market bir online webshop"tur
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

iyice kafam karıstı prestashop kurmus ayarları yapmıs ürün yüklemesi baskamıstı ebay büyük sorun simdi baska bir sistem tanımadım magento ebayla anlasma yapmıs diyorlar destekliyor diyorlar ama hangi sistemi kullanacamı sasırdım?.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Magentoda üsretli bir sistem ve ebay ile anlasma yapmis oldugunu su an icin bilmiyorum

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Magento ebay ile anlasma yapti evet,
    bunu bende okumustum.
    Yalniz magento nun yapmis oldugu anlasma ne kadarini kapsiyor bilmiyorum.
    yani sitenin görüntüsünü ebaye aktariyormu bilmiyorum.
    magento daha kaliteli vede ücretli bir sistem Mcdam in dedigi gibi.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

http://prestabay.involic.com/ bu acaba ebay icin istedimizi saglaya bilirmiki inceleyen oldumu ücretli ama olsun deger eger arayuz gözüküyorsa?
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Bu modul ile sayfa arayüzü ebaye düsmemektedir. Sadece Ebayde satmak istediginiz ürünü prestasop admin panelde olusturup ebaye gönderebiliyorsunuz. Yani ebayde sergilenecek ürünün ebay panelinde yapilan islem. Örnegin kategori, ürün adi, detaylar, hemen satin al veya fiyat artirma secenegi, ürün fiyati, süre, posta vs. olusturulmaktadir. Bu islemide zaten ebay hesabi olan arkadaslarimiz ebay panelde apabilmektedir.
    Ancak bu asamaya geldigine göre prestashop ile ebay arasinda bir sözlesme yakin zamanda mümkün olabilecegini düsünüyorum. Arkadaslarimizin biraz daha sabirli olmalari gerekmektedir

Önemli hatirlatma: Türkiye ve Avrupa Birligi arasinda yapilan mallarin serbest dolasimi hakkindaki sözlesmeye göre giden veya gelen mallara gümrük vergisi uygulanmamakta olup, posta ile alinan veya gönderilen mallardan fatura degeri 150? gecen, karayolu ile alinan veya gönderilen mallarin fatura degeri 400? gecen mallara, Türkiyeye gelecek olan mallara %18, Almanyaya girecek olan mallara %19 KDV (Almanca MwSt.-Mehr wert Steuer) uygulanmaktadir. Satici veya alici ile anlasmak suretiyle fatura bedelini malin degerinden düsük göstermek gümrük tarafindan tesbit edildiginde cezai müeyyidesi bulundugunu hatirlatmak isterim.
    Avrupa Birligi üye ülkelerinden alinan mallarin fatura degerinin ucakla yani posta ile 150? karayolu ile 400?´gecmemesine dikkat etmenizi öneririm.
    Bilginize

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba söyle sorunum var ana sayfada ekledim ürünler 10 tanesi görünüyor baska görünmüyor ayarlarına baktım bulamadım nerede sorun olabilir acaba..

www.carpemodo.de sayfam bu ve buradan hatayı görebilirsiniz...
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Admin Panel / modüller / Ana sayfa özel ürünler (homefeatured) --> Konfigüre

" 10 " istediğiniz gibi arttırabilirsiniz..
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

sorunum da o malesef yapmama ragmen dediginizi hala aynı ftp den sildim bida yükledim hala ayni cmod 777 yaptım yine ayni
    None

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks