Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Eski sitemin yedeği şimdi çalışmıyor

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Eski sitemin yedeği şimdi çalışmıyor

arkadaşlar eski sitemin son yedeğini ftp den indirerek almıştım ve rarlayıp saklamıştım şimdi farklı bir alan adı altında ftp ye yüklüyorum fakat eski üyeler vs siteye yaaptıgım güncellememler gözükmüyor modüllerim vs hiçbirşey yok config dosyalarını tabki yeni alan adına göre ayarladım acaba unuttuğum birşey mi var?

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

birde ps_configuration tablosunda SHOP_URL olacaktı orayıde güncelleyip bilgi verirmisiniz?
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

O tablo hangi dosyada hangi klasör içinde yer alır..?

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

ps_configuration tablosu hangi klasör içinde arkadaşlar?Bana daha iyi yardımcı olmanız için durumumu daha ayrıntılı özetiyle yazıyorum..

1 eski sitem,2 yenisitem ,3 dosylar aynı (fakat alan adı farklı) bu durumda 1 yani eski sitemdeki dosylarımı (170mb lık) saklamıştım(hazırr kurulumu yapılmış kullanmakta olduğum mağazam idi) şimdi eskiden kullandığımız mağazamn ftp de ki yedeği elimde mevcut yeni alan adıma bunu nasıl senkronize edip hangi ayarları yapmalıyımki hiç kurulum yapmadan direk ftp ye attığım gibi çalışşsın..İlk başta aklımda gelen ayarlar configdeki database kullanıcı adı ve şifre idi yani settings.php dosyasını düzenledim fakat eski üyelerime ve bilgilerimie en az 1000 den fazla ürünüm vardı onlara ulaşamıyorum..acil yardımlarınızı beklyorum.. sizden ricam bir dosya belirttiğinizde karşı taraf bunu blmior olabilir dosyaının yerinide yazarsanız yardım alacak kişide boşuna vakit kaybetmemiş olur.. teşekkürler. herkese kolay gelsin..

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar sabah 10 dan beri uğraşıyorum ve Yardımcı olacak arkadaşlar için son gelişmeleri yazayım dedim şimdi elmdeki yedeği (httpdocs) kompşe ftp ye attım ve siteadı/adminxx yazarak girdim fakat admin paneline eski sitemin(alan adınının) maili ile giriş yaptığım için şu anda admin paneline erişemiyorum..şifre unuttum kısmı girdiğim hiçbir maili tanımıyor..bu mailler nerede saklanır o maiillerin saklandığı yerdeki eski mailin yerine yeni mailimi yazssam admin panelime erişebilirmiyim ..teşekkürler.. bana ücreti karşılığı sadece eski yedeklerimi akitif edebilirim diyen birisi varsa arasın ücreti mukabili yardım almak istiyorum 05067835119 yardımcı olacak arkadaşlar izmir civrında ise buluşabiliriz..

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

aldığım hata Link to database cannot be established.

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

aktarım konusunda yapman gereken ftp ile dosyaları aktarmak SQL sorgusunu yeni sitede çalıştırmak sonrasındada config/config ve setting.inc.php dosyalarından gerekli düzeltmeleri yapıcaksın o kadar.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı specimen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sabah 10 dan beri uğraşıyorum ve Yardımcı olacak arkadaşlar için son gelişmeleri yazayım dedim şimdi elmdeki yedeği (httpdocs) kompşe ftp ye attım ve siteadı/adminxx yazarak girdim fakat admin paneline eski sitemin(alan adınının) maili ile giriş yaptığım için şu anda admin paneline erişemiyorum..şifre unuttum kısmı girdiğim hiçbir maili tanımıyor..bu mailler nerede saklanır o maiillerin saklandığı yerdeki eski mailin yerine yeni mailimi yazssam admin panelime erişebilirmiyim ..teşekkürler.. bana ücreti karşılığı sadece eski yedeklerimi akitif edebilirim diyen birisi varsa arasın ücreti mukabili yardım almak istiyorum 05067835119 yardımcı olacak arkadaşlar izmir civrında ise buluşabiliriz..
    Admin bilgileri veritabaninda ps_employee tablosunda bulunmaktadir. Bu tablodan admin login mailini yeni mailinizle degistiriniz ve bu login maili ile yeni sifre isteyiniz
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ftp nin içindemmi bu bahsettiğiniz dosya yoksa eski alan adımın contorl panelindeki backup managerin oluşturduğu database i mi diyorsunuz tam olarak açık dosya ulaşım yolunu yazarmısınız örneğin ftp>config>>ps_files>vs>vs>......teşekkürler

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

sql sorgusu yeni sitede nasıl çalıştırılır desem.. bri bana güzelce adım adım anlatırmı elmde 90 mb lık eski sitemde indirdiğim db yedeğim var..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bookmarks