7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 502 Bad Gateway nginx hatası

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 502 Bad Gateway nginx hatası

iyi günler sistem normal olarak çalışmaktaydı fakat 2 gündür
    üye girişi yaparken

502 Bad Gateway
    nginx

hatası alıyorum ..
    forumda cozülmüş olarak post var fakat nasıl çözüldügü hakkında bilgi yok ..

sadecehosting le görüştüm bizde sıkıntı yok diyorlar ....

yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler.....
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Eger özellikle tools klasöründen ftp geri yükleme vs. yaptiysaniz yazma izinlerinde degisiklik meydana gelmis olabilir. Yazma izinlerini kontrol edin. Diger secenekte insatall baslangiste sistemde hatalari görüp, hatalari giderdikten sonra install klasörünü tekarr silmek veya adini degistirmek
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Member
    Tecrübe Puanı
    0

install etmeyi deneyeyim olmazsa
    geri yukleme yapmadım 1 2 tema denemiştim ..
    sonucu yazarım teşekkürler...
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

presta.jpg

herşey normal gorunuyor ..
    ama sorun devam ediyor
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Ekteki resimdede görüldügü üzere halen daha hata uyarisi var. Söyleye söyleye dilimde tüy bitti.
    Kurulum asamasinda hata uyarilarina ragmen kurulum devam edebilir ancak giderilmemis hata uyarilari daha sonraki asamalarda sisteminizin arizali calisacagini bilmeniz gerekmektedir. Sorunun cözümü icin hostingcinizle görüsün veya domaininzi daha kaliteli bir servere tasiyin. Server degisikligi isterseniz hosting saglayicimiz admin ile iletisime gecebilirsiniz

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı McDaim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekteki resimdede görüldügü üzere halen daha hata uyarisi var. Söyleye söyleye dilimde tüy bitti.
    Kurulum asamasinda hata uyarilarina ragmen kurulum devam edebilir ancak giderilmemis hata uyarilari daha sonraki asamalarda sisteminizin arizali calisacagini bilmeniz gerekmektedir. Sorunun cözümü icin hostingcinizle görüsün veya domaininzi daha kaliteli bir servere tasiyin. Server degisikligi isterseniz hosting saglayicimiz admin ile iletisime gecebilirsiniz
    tamamen katılıyorum ..
    ileride başıma gelebileceklerden korktuğum için prestadan vazgeçtim .. nereye kadar stabil olacağı konusunda şuphelerim oluştu .
    resimde görülen hata olmaması lazım yanında kapalı olmasına recomendet diyor .
    ayrıca sadecehostingden alınmış 2 adet hostum var ikisinede sıfırdan 1,3 kurdum, bi tarafta sorunsuz calışırken diger tarafta hata
    vermeye devam ediyor .. bi mantığı yok anlayacagınız ... firma prestadan diyor, presta firmadan.. Net çözüm yok , amac satış yapmak
    sistemle uğraşmak değil...

450- tl ye ömür boyu script pakedi aldım , korkulu rüya görmemek için mantıklısı o şekilde devam etmek galiba ...
    bekleyip göreceğiz..
    Yardımlarınız için çok Teşekkürler....
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Eger hostunuz kaliteli bir serverde bariniyorsa presta ideal. Ben bir cok sistemler denedim. En iyisi ve kusursuz calisan presta oldugunu gördüm. Su an kullaniyorum. diger sistemim Plenty Market ve aylik 89€ ödüyorum. Prestanin bazi fonksiyonlari Plenty den daha iyi. Hostunuzu kaliteli bir serverde barindirirsaniz Prestadan vazgecmeyin derim

Bookmarks