9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Kargo Sorunu Yardım

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Kargo Sorunu Yardım

Merhaba arkadaşlar,

Kargo ayarları bugüne kadar çalışıyordu ama "il ve ilçe" eklendisini sisteme kurdum... Türkiye deki iller ve ilçelerle adrese ekliyoruz... buraya kadar sorun yok ama
    ne zaman sipariş bölümünde kargo bölümüne gelsek kargo firmasının olmadığı ibare beliriyor...

ayarlarda hersey doğru bölgeden fiyatta kadar hersey doğru ama sipariş ekranında çıkmıyor hiçbir şekilde...

nedne kaynaklandığı konusunda bilgisi olan vamıdır?
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

dostum bunlardan cevap alman biraz sıkıntılı benim öle bir sıkıntım vardı okadar yırtındım ama kimse geri dönmedi presta kullanılacak bir yazılım değil inanın buna imkanınız varsa kullanmayın cok sıkıntı oluyor ve yardımcı olan tek bir arkadaş var koskoca yerde oda görürse artık

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

ben sana yardımcı olmaya calışayım kargo bölümüne girdiğinde orada kargo firmaları var oraya tıkla ve kargo firmasının yanındaki ücretsiz kargo ile durumu işaretle acık olsun yani sonra bir adım ileride Kargo masraflarını dahil et acık olacak ve onun altındaki Kargo bedelini ve ürünlere göre oluşan ek kargo masraflarını uygula kapalı olacak inşallah yardımcı olabilmişimdir

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

heee birde kargo ve ücret belirlemede ki varsayılan kargoyu mutlaka secmen lazım

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı elgor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Kargo ayarları bugüne kadar çalışıyordu ama "il ve ilçe" eklendisini sisteme kurdum... Türkiye deki iller ve ilçelerle adrese ekliyoruz... buraya kadar sorun yok ama
    ne zaman sipariş bölümünde kargo bölümüne gelsek kargo firmasının olmadığı ibare beliriyor...

ayarlarda hersey doğru bölgeden fiyatta kadar hersey doğru ama sipariş ekranında çıkmıyor hiçbir şekilde...

nedne kaynaklandığı konusunda bilgisi olan vamıdır?
    Admin panel > Kargolama > Taşıyıcılar Kısmından kargo firmanıza tüm ülke ve bölgeleri tanımlayabilirsiniz. Ondan sonra çalıştırığını göreceksiniz. Olmazsa tekrar yazın bilgileri ÖM ile gönderin incelemeye çalışalım
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı miharbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bunlardan cevap alman biraz sıkıntılı benim öle bir sıkıntım vardı okadar yırtındım ama kimse geri dönmedi presta kullanılacak bir yazılım değil inanın buna imkanınız varsa kullanmayın cok sıkıntı oluyor ve yardımcı olan tek bir arkadaş var koskoca yerde oda görürse artık
    GENEL SORUNLAR FORUM

bu adreste 1280 küsür konuya cevap verilerek problemler çözüldü / çözülmeye çalışıldı veya diğer forum üyelerince çözümler paylaşıldı. Forumumuzda 6 yıldır herkese yardımcı olmaya çalıştık halen daha olmaya çalışıyoruz.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

skype Ahmet Demirbas ekleyin haftasonu bakalim. Gerekirse Team ile baglanir sorununuzu cözeriz
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

v1.7.3.2 de çözüm özeti ise;

Kargo firması ücretsiz ve nakliye süresi 72 saat içinde.

Nakliye maliyeti fiyata göre olarak hesaplandı ve vergi kuralı TR Standard Rate (18%) uygulanacak.

Bu kargo firması [tanımsız] ₺ den [tanımsız] ₺ sipariş teslim edebilir. Sipariş aralık dışında ise, tanımlanan en yüksek oranı uygula davranışı sergilenir.

Bu kargo firması, bu teslimat bölgeleri için önerilecek:
    Europe
    Europe (non-EU)

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Tasima ayarlarini kontrol edin. Kargo deaktif olabilir
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bookmarks