9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: stok bölümü ile ilgili

Member
    Tecrübe Puanı
    11

Question stok bölümü ile ilgili

merhaba admin bir konuda yardım isticem sizden şimdi bi ürünüm var ama stok adeti yazmadım yani 0 diye kayıtlı
    Varsayılan: Siparişe izin ver [Ayarlar/Tercihlerde belirlendiği şekilde] işaretli duruyor
    ama siteden sipariş veriliyor yanlız müşteriye stok kalmadı diye bir mail gidiyor ve arkasınada siparişiniz alındı diye bir mail gidiyor bunu ben ilk olan istediğiniz ürünün stokta yok demesini kaldırmam gerekiyor nasıl yapabilirim
    kısaca stok yazmıcam ama sipariş verilebilecek nasıl olur acaba
    giden mail resim gönderdim size

Screenshot_1.jpg
    Konu poyraz tarafından (03-12-2014 Saat 11:33 AM ) değiştirilmiştir.

Member
    Tecrübe Puanı
    11

kimse yokmu buna cevap verebilecek

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı poyraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse yokmu buna cevap verebilecek
    kullandığınız sürüm nedir?
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    11

PrestaShop™ 1.5.6.2

Member
    Tecrübe Puanı
    11

admin sizden haber bekliyordum bu konuyla alakalı yardımcı olamadınız prestashop sayfasında formunda bukadar gec cevap verilmiyordu hatta suan hiç cvp alamamaya başladım lütfen bize bu konuda birazdağa yardımcı olun ben bu sorunumu hallettim sayesinde ama benim şuan başka bir sorunum var ayrı bir başlık acıcam sizden lütfen cvp bekliyorum sonucta site üzerinden gecim sağlamaktayız ve bu durumda sizeden nekadar hızlı cvp gelirse bizim içinde iyi olur prestashop gibi güzel bir ismin altında sizden isme yakışır geri dönüşler bekliyoruz teşekkür ederim

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

İletişim - PrestaShop Türkiye

sayfamızdaki iletişim bilgilerimizden bizlere hızlıca ulaşıp cevap alabilirsiniz.

Bu forumda siz değerli kullanıcılarımıza destek olmaya çalışıyoruz.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

ürün stok ayarlarindan standart secerseniz ürün stokta bulunmadigini gösterir ancak siparisi kabul eder, müsterinize ürünün stokta bulunmadigini bildiren mail gitmesi normaldir, zira siz ürün stokta yok secmissiniz. Zaten olmayan ürünü satmakta uygun degildir. Ancak süre limiti varsa bunu teslim tarihinde belirtebilirsiniz. Bu durumda siparise izin ver secersiniz ve teslim tarihinide ürünün stokta olacagi tarihi belirtirsiniz.
    Kolay gelsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Member
    Tecrübe Puanı
    11

McDaim cevap için teşekkür ederim ama ben şöyle bir sonuca vardım biraz kurcaladım ve seçenekler + ürün seçenekleri bölümüne girdim ve altda Products stock bölümünden Stok yönetimini aktif et kısmını değiştirdim kapalı duruma getirdim ve müşteriye ürün stokta yok diye bir mail gitmiyor tabi elinizde ürünün miktarı belli ise bunu acık bırakıp ürün eklerken miktarını mutlaka belirlemeniz gerekmektedir ama benim sınırım olmadığı için stok yazmak istemedim bu durumda stok yönetimini kapadım herşey normal çalışıyor.

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Acik kaynak kodlu ecommerce sistemler icinde en iyisinin Prestashop oldugu böylece teyid edilmis oldu
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bookmarks