5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 1.5.6 da linklere neden ulaşılamaz ?

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 1.5.6 da linklere neden ulaşılamaz ? [ÇÖZÜLDÜ]

Merhaba, bir kaç ürün ekleyip çıkarmak dışında birşey yapmadığım bir günün ertesinde ürün linklerinde 404 hatası vermeye başladı. Sorun nerde olabilir.

İhtimaller hakkında bilgi verebilirmisniz arkdaşlar ?

Çözüm
    : Seo url özelliğini önce deaktif edip tekrar aktif ettim, düzeldi, lakin linkler değişti, ihtiyatlı olun.
    Konu drupalci tarafından (08-08-2014 Saat 02:14 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: [ÇÖZÜLDÜ]

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

SEO yu kapatıp tekrar deneyebilirsin. .htaccess duruyormu silinmiş olabilir.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim oldu.

Geçen yıl temmuz ayında fazla anlamadığım halde, pozitif yorumlara tav olup prestashop ile başladım. Lakin 2008 den bu yana drupal ağırlıklı çalışıp arada wp kullanan benim için prestashop eziyet oldu. Ne drupaldeki esneklik, ne wp teki kolaylık var. Elbette e-ticaret scripti olduğu için daha komplike bir şey olması normal ama çok ters geldi bir türlü ısınamadım, sürekli hatalar aldım, satın aldığım temanın türkçeleştirmesi, her güncelleme sonrası bu adımların yeniden olması, stabil olmaması, çok fazla hataya müsait yapısı, temasının yapısı itibari ile hantallığı prestashop un benim için yanlış bir tercih olduğunun kanıtları idi.

Geçtiğimiz hafta son hatalrdan ve 1.6 ya bile upgrade ederken aldığım sorunlar, kaybettiğim zaman, bana artık drupal+übercart a dönmenin doğru terih olacağını gösterdi. Yeni siteyi localhostta büyük ölçüde bitirdim, yeni ürünleri giriyordumki, en sonunda da sizin çözüm ürettiğiniz bu olay başıma geldi. Tıkanıp kalmıştım, teşekkür ederim. Muhtemelen prestashop için aldığım son destek oldu ama önemli idi.

İyiliğinizi unutmam sayın kalehosting, ilk ihtiyacımda paketlerinizi kontrol ederim.

Saygılar iyi çalışmalar

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Rica ederim.

Bu arada profesyonel olarak sistemlerin hazırlanması ve sistemin eğitimi noktasında çalışmalarımız var. Yeni sitelerinizde bizlere ulaşıp bu konularda bilgi alabilirsiniz.

İyi günler dilerim
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar

Bookmarks