Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Macromedia Flash mx 2004 Editeriol TPL

Member
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Macromedia Flash mx 2004 Editeriol TPL

iyi aksamlar arkadaslar
    ben sımdı macromedıa flash mx2004 de flash bır dosya yaptım bunu www ıcıne attım ama www ıcındekı modules kısmında olan editeriol tpl dosyasında yazıları degıstırmem gerekıyor boyutalrı 560 - 390 gore ayarlıcam ama bu swish programlarında cıkıyordu bu programda nasıl yapabılırım
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Macromedia Flash mx 2004 Editeriol TPL

merhaba,

sorunuzdan anladığım kadarıyla, SWF dosyasını sitenize koymak istiyosunuz.
    bunun için home featured text editör ile SWF dosyanızı ekleyebilir ve istediğiniz ölçüleri verebilirsiniz.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    16

ben derdimi tam anlatamadım bastan alıyım
    macromedia flash mx2004 ıle flash yaptım bunu localhost a nasıl atabılırım ve magazda gorunmesını saglayabılılrım ve boyutunu 590'a 360 olarak ayarlarım
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

flashı hazırlarken ilgili boyutları yazdınızmı?

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    16

evet normal gozuken 550x400 istedigim 590x360 tı ama 550 de olur sadece bundansonrakı ıslemlerde ne yapıcagımı bılmıyorum hazırladıgım klasorun ıcınde macronun duzenleme kutusu ve tıkladıgımızda acılan flas var bundan sonra ne yapmam gerekıyor
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

earnperfect yazan:
    iyi aksamlar arkadaslar
    ben sımdı macromedıa flash mx2004 de flash bır dosya yaptım bunu www ıcıne attım ama www ıcındekı modules kısmında olan editeriol tpl dosyasında yazıları degıstırmem gerekıyor boyutalrı 560 - 390 gore ayarlıcam ama bu swish programlarında cıkıyordu bu programda nasıl yapabılırım
    Yapmış olduğunuz flash dosyasını eğer banner olarak kullanıcaksanız; [file name=flashlogo-e0c06854d656bf71f21899a9cc52946f.zip size=9374]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/files/flashlogo-e0c06854d656bf71f21899a9cc52946f.zip[/file]

Dosyayı indirip ilgili dizine açın
    Kod:
    <object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="535" height="120">
      <param name="movie" value="img/logo.swf">
      <param name="quality" value="high">
      <embed src="img/logo.swf" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="100"></embed>
    </object>
    width="535" height="120"- width="200" height="100" kısımlarını flashınızın boyutuna göre duzenleyin. img/logo.swf yazan kısımı kendi oluşturmuş olduğunuz flash dosyayı adı ile değiştirip flash dosyanızı img klasorune kopyalayın.

(eğer sorunuz ana sayfadaki otomatik yüklenen Forum | Eklentiler | Online Destek | Temalar | Dökümanlar vs. bölümündeki yazılardan ibaret ise; Yönetim paneli-moduller Ana sayfa editoru-(konfigure) den duzenliyebiliriniz.(flash ekle bölümünden flash ekliyebilir veya html kaynak editoru nu tıklayarak açılan sayfaya yukarıdaki konuyu takip ederek gerekli bilgileri giriniz.)
    Melekler beni sever...

Member
    Tecrübe Puanı
    16

slm
    dosyayı ındırdım .
    indirdigim dosyayı www ıcındekı dosyanın ıcınemı atıcam kod yazıları nerden cıkıyor yardımcı olabılırsenız sevınırm msn adresımde yazıyorum [email protected]
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sitenizin bulunduğun klasorun içine atıp ayıklama işlemini gerçekleştirin.ana dizindeki 'img' klasorunun içinde bulunan logoflash.html dosyasını metin editoru ile açıp gerekli duzenlemeleri yapın.
    Melekler beni sever...

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Açıklama için teşekkürler

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar kafam ıyıce karıstı yazdıklarınız olmuyor sımdı bnm yaptıgım flas dosya var ben bunun magaza ılk sayfasında yer alan sepet araba resmı var orda gozukmesını ıstıyorum bunun ıcın yapmam gereken nedır tesekkur ederım
    None

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks