4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Modüller ve mail gönderimi konusunda yardım lütfen

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Modüller ve mail gönderimi konusunda yardım lütfen

Herkese iyi akşamlar.
    1- Döviz modülünü indirdim ve modüller klasörüne attım, yönetici panelinden de aktif hale getirdim fakat hiç bir şekilde anasayfada döviz kurlarını gösteremedim. Sebebi ne olabilir?
    2- Arkadaşıma tavsiye et kısmına deneme amaçlı kendi mail adresimi yazdım ama mail hiçbir şekilde gönderilmedi. Aynı şekilde sipariş vermeyi denedim herhangi bir bilgilendirme maili de gönderilmedi.
    3- Anasayfada bulunan ürünlerin resimleri fiyatların üstünde kalıyor.
    4-Ayrıca sipariş esnasında tl üzerinden alışveriş yapılırken son aşamada fiyatın dolar cinsinden yazmasının sebeplerini açıklayan arkadaşlara teşekkürlerimi borç bilirim.

http://www.elpakirtasiye.bedava250mb.com incelemek isterseniz site budur. Teşekkürler
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Modüller ve mail gönderimi konusunda yardım lütfen

Merhabalar,

Döviz Modülünü forumda ararsanız bir başlıkta bizde aynı tip bir sıkıntı yaşadığımızı ve belli bir süre sonra (Büyük ihtimal TCMB verilerinin güncellendiği zaman) kendisinin sitede göründüğünü bulabilirsiniz.

Mail ile ilgili sıkıntınız kullandığınız FreeHosttan kaylanaklanıyo olabilir. hostunuzun destek bölümü ile görüşebilirsiniz.

Ödeme kısmının son bölümünde dövizin "$" a dönmesi temadan da kaynaklanabileceği gibi PayPal ödeme modüllerinin bazılarının bu tip değişiklikler yaptıklarınıda duymuştum.
    çünkü paypal ytl işlem kabul etmiyor. bunu da order.php ve ödeme modüllerini tekrar upload edebilirsiniz.

ilginize teşekkürler.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ederim alaka göstermişsiniz. Ayrıca anasayfada bulunan ürün resimlerinin fiyatın üstüne çıkmasının sebebi ne olabilir. Nasıl düzeltilebilir acaba?
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

oda tema ile ilgili bir sorun. temanın çözümü içinde kesin bişey söleyemem ama farklı bir tema ile bu temadaki sorun giderilene kadar baska bir tema kullanabilirsiniz. bizde bir çözüm yolu arayabiliriz bununla ilgili.
    ilginize teşekkürler.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks