3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: kargoo acil acil acil yardımlarınızı bekliyorm ark

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart kargoo acil acil acil yardımlarınızı bekliyorm ark

öncelikle presta çok güzel bir script beleş olması da ayrıca güzel ama her güzelin bir kusuru olur biliyoruz
    şimdi şipariş bölümünde kullanıcının kargo bilgilerinin oldugu yerde google adres yeri ve kullanıcının bilgileririnin oldugu bir bölüm var oraya kargo takip numarasını yazabilecegimiz bir alan olsa daha iyi olmazmı ?
    script i alt üst ettim fakat kargonun bize vermiş oldugu kargo takip numarasını yazabilecegimiz bir yer bulamadım kago bölümünden kargo adresini falan yazabilecegimiz bir yer var fakat o orda degil oara yazaılsa daha mantıklı ve daha güzel ve o linki kargolama dedidinde kullanıcıya otomatik gitse mükemmel olur su anda var mesele oradaki yer den de baktım kargolama deyin ce kullanıcıya mail gidiyor kargo yollandı diye ama kargo da belirtilen adresi yollamıyor bu konuda uzman olan arkadaşlardan yardım bekliyorum php bilgim 0+0=0
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:kargoo acil acil acil yardımlarınızı bekliyorm ark

haznedarli Merhaba;

[img size=800]http://www.divitgrafik.com/kargo.jpg[/img]

Yukarıdakı ımageda ornek bır sıparıs gozukuyor bu benım eskı sıparıslerımden bırı teslım edıldı ve kargo konusunda bır tek sıkıntı yasanmadı.

gordugun gıbı kırmızı ıle ısaretlenmıs ıkı alan var

bırıncısı >>> Taşıma slibi (burası sen urunu hazırlama surecıne aldıgında gelır ve presta bu numarayı otomatık atar bu slıb numarası sadece yonetıcıyı ılgılendırır tasımanın prestadaki kayıtlı numarasıdır.)

ikincisi >>> Takip NO: xxxxxxxxxxxxx (Taşımacılığı izle) (işte burası tam olarak senın ıstedıgın yer burası is sıparısı kargolama moduna aldıgında acılır ve yaptıgın tum degısıklıkler must. maıl olarak ıletılır gırdıgın kargo numarasına ıse must ılgılı sıparısınızın sayfasından ulasacaktır.)

kargo takıp numraları ve kargo sıtelerıne yonlendırmeler ıcın kucuk bı arama yapmam yeterlı olacaktır.

Kolay gelsın. Bol kazançlar.
    [img size=80]http://www.divitcreative.com/img/logo.png[/img]
    www.nokta2000.com
    www.stickerandsticker.com
    www.divitcreative.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:kargoo acil acil acil yardımlarınızı bekliyorm ark

teşekkür ederim arkadaşım kurcalıya kurcalıya buldum meretin yerini iş bilmeyince bu kadar olur kusurumuza bakmayın
    None

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks