3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Admin panel giriş hata konusunda..

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Admin panel giriş hata konusunda..

Arkadaşlar merhaba,

Uzunca zamandır tasarım ve internet iişinde olsam da henüz 1 haftalık PSciyim.

Uzun uğraşlar sonucu PrestaShop_v1_2_5_Turkce versiyonu kurdum. Tüm aşamalardan sonra, şablon olan presta - Tr site arayüzü yayına girdi.
    Ancak kurulum esnasında ne hata yaptım bilmiyorum; admin girişi hata veriyor! Forumda benzer sorunları yaşayanların ve çözüm önerenlerin yazışmalarını okuduğumda, phpAdminden ps_empoyee den admin e-posta adresi ve kriptolanmış şifreyi listelediğimde görebileceğimiz söylenmiş; ancak ben de böyle bir şey görünmüyor!!

Üye oldum deneme amaçlı, çalışıyor bu modül de..ve phpAdmin panelde ps_customer bölümünde üye bilgileri ve e-posta adresleri görünüyor! Ancak Admine girişi bir türlü beceremedim.

Benzer durumları yaşamış ve sorunu aşabilen arkadaşlardan HiMMET beklemekteyim.

şimdiden teşekkürler, eywallah!

alihaydar
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Cvp:Admin panel giriş hata konusunda..

arkadaşım 1.2.5 i türkçesini nerden buldunda kurdun bana yardımcı olursan sevinirim. Türkçe derken admin panelimi türkçe kurduğun templatemi türkçe dosyayı bizimle paylaşırsan sevinirim
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Admin panel giriş hata konusunda..

merhabalar, eğer phphMyAdminde ps_employe tablosuna tıklayınca bu ekran geliyosa henüz bir yonetici hesabı oluşturulmamış demektir. bunun için.üstteki bölümden " Ekle " ye tıklayın ve alanları girin. ve eposta adresinizi oraya düzgün bir şekilde girin. ve admin panelden girişi deneyip şifre göndere basın. çözüm bulamazsanız buradan tekrar yazınız
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks