Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Özel Ürün Ekleme

Member
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Özel Ürün Ekleme

arkadaşlar ben bir türlü özel ürünlere ürün ekleyemedim kolay birşey olduğunu biliyorum ama bir türlü bulamadım nerden ekleniyor bu özel ürünler
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Özel Ürün Ekleme

Merhaba,

bende bu konuda yeniyim ama burayı biliyorum

ürün eklerken "Bu ürün satışta diye vurgula" seçeneğini seçersen görünür, eklenmiş olanları göstermek istersende katalog kısmında hangi ürünü göstermek istiyorsan o ürünü düzenlemeye gir "1.Bilgi" sekmesinin altında yine "Bu ürün satışta diye vurgula" seçeneğini seçersen görünür.

Member
    Tecrübe Puanı
    16

yaptım yine olmuyor dostum
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

ürünü anasayfadada göstermek istiyorsanız ürün oluştururken belirlediğiniz kategorilerin arasına Home kategorisinide işaretlerseniz, anasayfada da gözükür.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    16

saol admin kardeşim hallettim birkaç sorum daha var onlarıda çözersen artık satışa başlıcam

1.paypalden ödemeye basıldığında sitede ytl fiyatları olmasına rağmen aynı fiyatı dolar olarak almaya kalkıyor paypal bunu nasıl düzelticez paypal ayarlarından müşteri kuruda yaptım dükkan kuruda yaptım olmuyor

2.ansayfadaki alışveriş sepeti resmini ve yazısını değiştirmek istedim editörün yazma izni yok dedi editörün yazma iznini nereden vericez

3.kargoyu ben karşılıcam bu yüzden kargo seçmeyi iptal etmek istiyorum bunu nasıl yapıcam

4. müşteri kargo seçiminden sonra ödeme seçeneklerine gelince oradaki 3 seçenek görüyor paypal banka havalesi çek bunların yanındaki yazıları nasıl değiştiririm paypalın yanına bilgilendirici yazı eklemek istiyorum

yanıtlarsan çok sevinirim kardeşim bir an önce başlamak istiyorum bu sorunlarım kaldı
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Merhabalar,

1- Paypalın kendisi sisteminde TL olmadığı için sizin dolara dönmeniz gerekmektedir. bunun için sadece paypal ödemelerinde " $ " kuruna geçilmesi için:

Admin paneli - Ödeme Tabından "Ödeme modülü kısıtlamaları" kısmından paypal için $ kurunu seçin ve kaydedin.

2- Ana sayfadaki alış-veriş sepeti resmini Admin panel / modüller / Ana sayfa editörü Konfigue >> butonuna tıklayın. gelen ekrandan ilgili düzenlemeleri yapabilirsiniz. eğer kendiniz bir resim yüklerken izinler ile ilgili bir hata alıyorsanız.
    "modules" ve alt dizini olan "editorial" klasörülerinin izinlerini hosting panelinizden 777 olarak ayarlayınız. ve tekrardan yükelemeyi deneyiniz.

3- Modüllerden kargo / kargolar kısmından mevcut olan bir kargo firmasını (Dfl. My Carrier) tıklayıp resimdeki gibi kargo kısmını yok olarak işaretleyin.

4- Bu tip modifikasyonlar modüllerin içerisindeki PHP ve TPL dosyalarında bulunmaktadır. bunları basit bir metin editör programı ile açarak düzenleme yapabilirsiniz.

Umarım iyi bir açıklama olmuştur. İlgi ve takibinize teşekkürler

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    16

çok saol dostum yanıtlar için çook işime yaradı.yalnız ben kur güncellemeye bastım kurları güncelledi ama doların fiyatı yüksek oldu merkez bankasının kurlarını nerden çekebiliriz paypal için

birazsorularım oldu sana ama umarım yanıtlarsın kardeşim zaten birçok kişi yaşıyordu onlarada rehber olur

1.siteye üye olurken ülke seçiminde türkiye yok bunu nasıl düzeltiriz

2.meta taglerde ve descriptionlarda türkçe karakter hatası var ancak normal web tarayıcısıyla gezinirken hiçbir sorun yok sayfa kaynağını göster deyince aynı aşağıdaki gibi gösteriyor bu bir sorun olurmu arama motorları için

<meta name="description" content="Beurer BC08 Dijital Bilekten &Ouml;l&ccedil;er Tansiyon Aleti" />
    <meta name="keywords" content="beurer bc08 tansiyon aleti, beurer bc08, beurer bc08 al, beurer bc08 tansiyon &ouml;l&ccedil;er" />
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

ilk sorunun cevabını : http://www.presta-tr.com/dokumanlar/...uncelleme.html burda bulabilirsin. default ayarlarda prestashop.comda verilen XML den kurları almakta. burdaki işlemi yaparsanız kurları tcmbden günceller.

Meta bilgilerinde türkçe karakter kullanmamalısınız. yoksa bu tip sorunları yaşarsınız.

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    16

dostum verdiğin linkteki zip dosyası yok sayfa görüntülenemiyor kaldırılmış sağlam link verebilirmisin

birde bi soru daha sormuştum üye olurken ülke seçiminde türkiye yok türkiye nasıl eklicez
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Sitede aratma yapabilirseniz sonuca ulaşabilirsiniz.

http://www.presta-tr.com/forum.html?...amp;id=514#515

Dosya linki : http://www.presta-tr.com/dosyalar.ht...tartdown&id=50

www.kalehosting.com.tr

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks