3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Günlük Stok Takipi Nasıl Yapılır.?

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Günlük Stok Takipi Nasıl Yapılır.?

Değerli Abilerim ve Kardeşlerim Başlıkta ki Gibi Günlük Stok Takibi Yapmam Gerekiyor
    Bunu Nasıl Yapabilirim
    Konuyu Biraz Detaylı Anlatmak İstiyorum
    Örnek Bir Marketim Var Günlük Zaten Marketimde Kasiyerler Satış Yapıyorlar ve ayrıca market çevremde baya bloklar var ve bu müşterilerim elit kesim bunu için hep boyle internetten sipariş sisteminiz yokmu diyorlardı bizde bunun için siteyi yaptık herşey tamam sorun yok tek sorun sadece her akşam stoklarımı guncellemem gerekiyor Bu Nedenlede Stoklarımı Market Sistemimde Sürekli Takip edebiliyorum
    ornek diyelimki domates stoklarımda 25 kg. dir marketime gelen müşterilerim alışveriş yaptı
    ve akşam kasalar kapandıktan sonra domates 10 kg. kaldı bunu sitemdeki domatesi nasıl 10 kg. yapıcam
    şimdi market sistemimden verileri cvs formatında alabiliyorum zaten siteyede boyle attım şimdi takıldığım yer şurası yonetim panelinden stok listemi stok miktarı adı id i vs. tüm bilgileri siteye çektim bundan sonra urunlerin adını idi vs bilgilerini değiştirmeme gerek kalmıyor sadece stok miktarını değiştirmem gerekiyor acaba urunlerin id ni ve stok miktarını siteye yollasam olurmu yani verileri içeri alırken id ni verelimki hangi ürüne nekadar stok değeri gidicek bunu nasıl yapıcam yani ürünlerin adı ve bilgileri değişmeyecek sadece stok miktarını guncellemem gerekiyor bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum ilginize candan teşekkur ederim
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp: Günlük Stok Takipi Nasıl Yapılır.?

merhabalar

İstediğiniz olay CSV import ile olmaz malesef. CSV de her güncellemede ürünler yeniden girilir ve o şekliide güncellenir. sadece id üzerinden stok güncelleme CSV import alanından mümkün değil. Ancak bulk update tarzı modül gerekiyor. Araştırıp yakın zamanda tüm presta modüllerini sitemize taşıyacağım.

Saygılarımla
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Günlük Stok Takipi Nasıl Yapılır.?

ilginize teşekkur ederim sorunum sitemdeki ürünlerin sadece fiyatlarını veya stok miktarını değiştimek diğer bilgiler ; ürün adı açıklaması resmi vs. bilgileri sabit sadece bunları değiştirmek istediğim bahsettiğin modulu sabırsızlıkla bekliyorum

bu arada bazı sitelerde var bulamadım örnek

ürün detaylarında ürünü incelerken bu urunle aynı kategorideki ürünler , benzer ürünler , gibi acaba bunla ilgili bilgin varmı kusura bakma baya çok şey isdetik idare et hayırlı akşamlar
    None

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks