10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Neden geriden geliniyor

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Neden geriden geliniyor

arkadaşlarher kurulum yapmak istediğimde kontrol ediyorum da sizin siteniz hepn prestashop un kendi sitesinden geriden doğru geliyor mesela prestashop 1.3.3 yayınlarken siz daha 1.3.1 yayınlıyorsunuz neden aynı sürümleri beraberce yada yakın aralıklarla yayınlamıyorsunuz bunu merak ettim de ?
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp:Neden geriden geliniyor

Çünkü öncelikle eski ve yenisürümlar arasındaki uyum sorunlarının çözülmesi gerekiyor. Mesela eski sürüm ile yeni sürüm arasında bazı modullerin uyum sorunu olabiliyor. Ayrıca dil sorunlarınında giderilmesi vs.vs
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

cevabınız için teşekkürler ama bence site çok yavaş işliyor buradan kimse yanlış anlamasın zaten bir hizmet sağlıyorsunuz bunun hesabını sormuyorum ama bu dediğiniz sorunların çözümleri bu kadar uzun sürmemesi gerek diğer hazır sistemlere bakıldığında bu tür geriden gelmeler genelde pek olmaz ondan bende böyle bir şey sorma gereksinimi duydum.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Haklısınız ancak bilgisi olanlar bilgilerini kendine sakladıkları sürece 2 adım öteye gidemeyiz. Bu şekilde yerimizde sayarız. iki tane buton yapabilen satılık tema diye ortaya çıkıyor.

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Sitemize Arkadaştan başka destek çıkan yok Sizin gördüğünüz diğer destek sitelerinde onlarca moderatör / editör bulunduğu için sitemiz tabiki onlar kadar hızlı ilerlemiyor.. Eğer Bir kaç arkadaş daha forumla ilgileenebilir olsa bende ve bir editör ile birlikte bu tarz güncellemelere yoğunlaşabilirim.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    14

wMaster yazan:
    Sitemize Arkadaştan başka destek çıkan yok Sizin gördüğünüz diğer destek sitelerinde onlarca moderatör / editör bulunduğu için sitemiz tabiki onlar kadar hızlı ilerlemiyor.. Eğer Bir kaç arkadaş daha forumla ilgileenebilir olsa bende ve bir editör ile birlikte bu tarz güncellemelere yoğunlaşabilirim.

Sen beni Al Mod olarak sırtın yere gelmez. Teknik her türlü destek tamamdır hemde 7 / 24 online olarak.

Arkadaşada katılıyorum hayıflanmakta haklı , sende haklısın adam yok. Bu konuda bende müzderiptim admin bulamzdım sonunda önemli bir Grafik sitemi kapattım. Sana hak veriyorum.
    Aam Forumda ben ve Mod arkadaştan başka destek verende yok sanırım. en iyisimi bende destek veriyimde sende bir an önce bu güncellemeler ile ilgilin bari..

msn : [email protected]
    email : [email protected]

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

cevaplarınız için teşekkür ederim olayı hiç böyle düşünmemiştim o zaman sizde haklısınız demekten başka hiçbirşey bulamıyorum ben yardım edeyim diyeceğim ama kod bilgim fazla yok bu sisteme de çok aşina biri değilim üyelere cevap verebilecek durumda da değilim inşaAllah o zaman kısa zamanda destekçileri bulursunuz diyeyim çalışmalarınızda başıralar dilerim.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Umarım kısa zamanda bilgileriniz artar bizde senden destek isteriz.
    Başarılar

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Nostrakabus eminimki wMaster önerini dikkate alacaktır. Ben yetersizde olsa bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Ancak benim durumum geçici.Birkaç ay sonra pek vaktim olmayabilir.

Member
    Tecrübe Puanı
    14

Valla bne zaten 7 24 işim gereği PC başındayım. Yıllarca admin olarakda kendi sitelerimde yer aldım, forumlar kurdum forumlar yönettim. Binlerce sitede destek konusunda bilgileirmi paylaştım. HEr şey bir yana ben zaten prof. yazılımcıyım ,kendi işimi kendim zaten görebiliyorum. Bak burasını sevdim nedne prestashop açık kod ve çok temi hazırlanmış bir emtia bunun türkiye açılımına destek vermek gerekliğini düşündüğüm için günlük girip bakıyorum kim ne yapmış diye. Ama dilimin ayarı yokişte benim biri yanlış yaptımıda açarım bayramlık ağızımı işte "KES YAPIŞTIRCI" acemiye verdiğim yanıt gibi. Neyse hocam ben birine destek veririm dedim mi o kişinin sırtı yere gelmez Allahın izni ile . Şuraya bakıyorum da bir iki kişi dışında kimse doğru dürüst soru sormamış sorulanlarada siz cevap vemişsiniz. Gördüğüm kadarı ilede bilginiz sınırlarını zorlayarak cvp'lar veriyorsunuz. Bende deidmki bari bu işede el atıyımda bilgimizden deneyimlerimizden insanlar faydansın.

Kolay gelsin hocam.

dipNot : LOGO'nuzuda aldım başlıyorum yarın size parça parça sürekli yollucam hangisini uygun görürseniz artık. Sizede bir katkımız bulunsun. Taş attım kolumu yoruldu

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks