6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Copyright, RekLam

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Copyright, RekLam

Ben Sistemi Tamamen Kurdum Herşey Hazır Ancak Ana Sayfadaki RekLam Linkini Değiştirmek İstiyorum. Birde Banka HavaLe Seçeneği Sadece 1 Adet Bunu ÇoğaLtmamız Mümkünmü ?

( : Beni Yadırgarmısınız BiLmiyorum Ama Sistemde Scriptin Ücretsiz oLduğu Yazıyor. Onun İçin Bu Konuyu Açtım.

TeşekkürLer İyi ÇaLışmaLar ...
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Copyright, RekLam

Merhabalar,

modules / blockadvertising / dosyasındaki tpl ve php dosyalarında ilgili düzenlemeleri yaparak linki düzenleyebilirsiniz. Banka havalesi seçeneğini çoğaltmaktansa ordaki bilgiler kısmına diğer banka hesaplarınızı yazabilirsiniz.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür Ediyorum Bende Şu Anda 0 ŞekiLde Yaptım Banka Kısmını İnşaLLah Daha iLerde SeçenekLer ÇoğaLır

İyi ÇaLışmaLar ...
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam İnanırmısın Daha Yeni GeLdim ( :

Şimdi ÖnceLikLe SanaL Post Zanneddersem Konu BaşLıkLarında Mevcut. ArkadaşLar 2-3 Adet Bankanın SanaL Post DosyaLarını KoymuşLar. Ama Dediğin Gibi İnsanda 1 TedirginLik oLuşabiLir. İşin Kötüsü Site Daha Yeni FaaLiyede Geçeceği İçin Güven Sorunu DoğurabiLir.Ama Sana Yardımcı oLabiLeceksem Ben GönüLLüyüm. ( :

Şimdi Benim Konuma GeLirsek, Örneğin 2-3 Tane Banka HavaLe Seçeneği EkLemek İstiyorum;
    Vakıf Bank, Yapı Kredi, Finans Bank.

Müşteri İstediği Ürünü Satın aLdığında Ödeme SeçenekLerinde Banka HavaLesi Mevcut Fakat Banka HavaLesi Seçeneği 1 Adet oLduğundan Bu 3 Bankanında BiLgiLerini aLt aLta Yazmak Zorunda KaLıyorum.

Ayrıca Banka HavaLesi Ürünü Satın aL Dedikten Sonra Çıkıyor. Onuda Zannedersem DüzeLtmek Lazım. Müşteri Banka HavaLesini Seçtikten Sonra Hangi Bankaya HavaLe Yapacağını BeLirLemesi Lazım. Bunun İçinde Satın aL Kısmına GeLmeden; Yani Müşteri Banka HavaLesini Seçtiği Anda Ödeme YapabiLeceği BankaLarın Listesini Görmesi Lazım. Buda Ayrı 1 Uğraş Gerektiriyor Tabii ( :

Çok Uzun Yazdım Hakkınızı HeLaL Edin ( :

İyi ÇaLışmaLar ...
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

elemin yazan:
    Banka Modülünün bilgilerini çolatmak için editlenmesi gerekiyor bunun gerekli olduğunu düşünüyorsanız tabiki yapabiliriz sadece ne şekilde olmasını istiyorsunuz belirtin fakat bence öncelik sanal post şuanda bunun üzerinde çalışıyorum fakat ben sanal post ta biraz takıldım işin içine para girince insan tedirgin oluyor sanal post için çalışma yapan arkadaş varsa beraber modülü yapalım biran önce kredi kartı sorununu çözelim.

Sana tamamen katılıyorum elemin kardeşim...
    Aslında ciddi bir şekilde toplansak ve herkez bir kaçbir sey verse bi arkadasımıza rica etsek ( Ticari amçla değil sadece emeği ve uğraşıları karşılığı!) su k.kart modülü olayına son noktayı koysak diyorum....
    Böylece prestaya uygun bir k.kart modülünü yaratmıs oluruz...

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks