5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Değişebilir Bölümler

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Değişebilir Bölümler

Merhabalar; Her açtığım konuda belirttiğim gibi.. Sizlere Canı gönülden teşekkür ediyorum , Türkiye Presta Forumunda.. Bu platformda.. bizlere destek olan abilerimize Teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizlerden öğrenmek istediğim şudur :

Birincisi Resimde Gözüktüğü gibi üye ol ! kısmını kaldırmak istiyorum.. üyeyi yanlızca ben ekliyebileyim.
    Girişin böyle kalmasını istemekteyim.

[attachment=499]sorun1.png[/attachment]

Kasaya Git'e bastıktan sonra ise;

Şimdi abilerim , Benim burada yapmak istedğim şey ise , Müşteri siparişi versin gelsin alsın iki tık
    yani kargoya yada diğer kurallara gerek duymamaktayım , yani bu bölümde

Mal tesliminde nakit ödeme Gibi bir seçenek verip , işaretlenip direk siparişin tamamlanmasını istiyorum.
    [attachment=500]sorun2.png[/attachment]

Umarım.. istenebilir şeyler istemişimdir.. ilgi ve alakanız için şimdiden çok tşk ederim Hepinize hayırlı forumlar dilerim.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp: Değişebilir Bölümler

Kesin olarak emin olmamakla birlikte söyleyeceğim şu ki. Müşterinin adresi, posta adresi, adı-soyadı, ülkesi vs olmadan ne fatura yazılır nede başka bir işlem yapılabilir. Bazı sitelerde üyeliksiz alışveriş mümkün ancak alışverişin sonunda üyelik mutlaka gerekmektedir. Yani önce üyelik sonra alışveriş veya alışveriş ve ödeme aşamasında üyelik mümkündür.
    Yani şop sistemlerde müşteri bilgileri olmazsa olmazdır. Çünkü üyelik kaldırıldığında tüm sistem baştan aşağı değiştirilmeli. Örneğin müşterinin ülkesi, adresi vs. olmazsa kargo ve kargo ücretlendirmeside yapılamaz. Tavsiyem, sisteminiz kusursuz çalışıyorsa hiç kurcalamayın. Çünkü her kurcalama sonunda ilaç yan etkisi gibi başka taraflarda arızaya yol açmakta bu seferde arızayı tesbit zorlaşmaktadır. Sitenize bazı gözalıcı moduller ekleme harıcinde fazla zorlamayın derim.
    Kolay gelsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sevgili Mcdaim abicim.. verdiğiniz Cevaptan ötürü size Çok teşekkür ederim;

Buradaki amaç... faturalandırmayı dükkanda yapmak.

İl dışında müşterimiz yok toptancıyız bayilerimizin üye kaydını kendimiz manuel şekilde yapmak istiyoruz + üye girişi olsun ancak " üye ol " ibaresi çıkmasın direk üyeleri biz kendimiz manual olarak ekliyebilelim.

Bayimiz siparişi vericek direk siparişi ver dese kafi sonra dükkana gelip almak zorunda zaten.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Konu güncel.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Mağaza Teslim şeklinde bir kargolandırma yaparsınız. Bedelide 0 olur diğer havale vs modullerini kaldırırsınız ve faturayıda ödeme alındı seçmek suratiyle mağazanızda faturayla birlikle malınızı teslim edersiniz
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks