4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kurulum Yapamıyorum

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Kurulum Yapamıyorum

Selam arkadaşlar. bitkiselmerkezi.com adresinden kurulum hatasına bakabilirsiniz.

Bi arkadaşta yardım konusu açmış onunkini okudum ama onunki düzelmiş. Ya ordaki klasörleri
    chmod 777 yaptım. alt klasörler ve php ler resimler dahil herşeyi chmod 777 yaptım ama düzelme yok :S
    bunu nasıl yapabilirim :S yardım etmek isteyene ftp şifresi verebilirim o bölümü benden kurtarın lütfen şimdiden tşk.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:Kurulum Yapamıyorum

sorunu resim ile bildirebilirseniz daha rahat bir şekilde sonuçlandırabiliriz. sitenize girildiği zaman yasak 403 hatası veriyor. daha öncede bu tip sıkıntılar olmuştu. sorun
    php sürümünün düşüklüğü olabilir hostçunuz ile görüşünüz. eğer php 5+ ise sorunu burdan tekrar yazınız.

ilginize teşekkürler
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil Aynı Sorun bendede var sebebi nedir presta 1.1

sorunun nedeni nedir resim ekleyemiyorum daha öncedende kurdum prestayı aynı hosta farklı domain adı altında fakat bu hatayı vermedi 5 defa silip baştan kurdum fakat olmuyor hep aynı hata...
    Geçersiz resim uzantısı, geçerli olan uzantılar : GIF, JPG, PNG hatası yardımcı olun ne olur varsa bısey baska versıyonda kurarım mail adresim neolips (at) hotmail.com mail atın bılen varsa lütfen....
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Bu tü hatala genelde hosting kaynakli oluyor. Sitenizi kaliteli bir serverde barindirdiginiz takdirde kurulumda herhangi bir sorun olmamaktadir. Bazi serverler yeni versiyon isletim sistemi pahali oldugundan eski ve yetersiz isletim sistemi kullanmakta haliyle yeni php tabanli eticaret sistemleri calismamakta, calissa dahi tam olarak verim alinamamaktadir. Hostunuzu kaliteli serverlerde barindiriniz.
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks