herkese merhaba arkadaşlar ben 1.2.5.0 versiyonunu kullanıyorum kendimi müşteri olarak kayıt yapmak istedim bilgileri girerken il kısmına niğde yazdım, alt kısında ilçe seçeneği var orada niğdenin ilçeleri çıkacağı yerde yine iller açılıyo aşağıya doğru, hemde düzensiz olarak iller kısmında antalya ilide çıkmıyor iller karmaşık bunun çözümünü bilen varmı yada ben nereden düzeltebilirim.

Bir başka sorum ise farklı isimlerde site kurdum ikisindee aynı versiyon kurulu ve birinde ürünleri bitirdim ekledim baya zaman aldı, şimdi diğer siteye bunları hatasız olarak nasıl aktarabilirim

Benim sorunum çok arkadşlar, site yeni olduğu için malum giren çıkan pek yok, benim elimdede mailime gelen ve benim kayıt yaptığım mailler var 500 kadar. Ben bu mailleri haber bültenine tek tek eklemek te bir hayli zor bunların eklendiği bir klasör falan varmı direk oraya kopyalasam, ve onlara kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz maili gitse yapılabiliyormu böyle birşey, yada müşterilerin kayıt edildiği klasör hangisi ona kopyalasam ve onlara haber bülteni aracılığı ile mail göndersem yapılabilirmi yada nasıl yapılır fikir verirseniz çok memnun olurum, sıkılmadan okuduğunuz için teşekkür ederim