3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: acayip bir hata

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Standart acayip bir hata

Gün içerisinde sürekli sitemde acayip hatalar meydana geliyor.

www.markabak.com

Bi giriyorum site tamamen açılmıyor bi giriyorum admin panelinde hata bi giriyorum ana sayfamda hata

Can't create/write to file '/tmp/#sql_c0e_0.MYI' (Errcode: 28)

SELECT p.*, pl.`description`, pl.`description_short`, pl.`link_rewrite`, pl.`meta_description`, pl.`meta_keywords`, pl.`meta_title`, pl.`name`, i.`id_image`, il.`legend`, m.`name` AS manufacturer_name, tl.`name` AS tax_name, t.`rate`, DATEDIFF(p.`date_add`, DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 7 DAY)) > 0 AS new,
    (p.`price` * ((100 + (t.`rate`))/100) - IF((DATEDIFF(`reduction_from`, CURDATE()) <= 0 AND DATEDIFF(`reduction_to`, CURDATE()) >=0) OR `reduction_from` = `reduction_to`, IF(`reduction_price` > 0, `reduction_price`, (p.`price` * ((100 + (t.`rate`))/100) * `reduction_percent` / 100)),0)) AS orderprice
    FROM `ir_yazilim_001_product` p
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_product_lang` pl ON (p.`id_product` = pl.`id_product` AND pl.`id_lang` = 2)
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_image` i ON (i.`id_product` = p.`id_product` AND i.`cover` = 1)
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_image_lang` il ON (i.`id_image` = il.`id_image` AND il.`id_lang` = 2)
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_tax` t ON t.`id_tax` = p.`id_tax`
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_tax_lang` tl ON (t.`id_tax` = tl.`id_tax` AND tl.`id_lang` = 2)
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_manufacturer` m ON m.`id_manufacturer` = p.`id_manufacturer`
    WHERE p.`id_manufacturer` = 5 AND p.`active` = 1
    AND p.`id_product` IN (
    SELECT cp.`id_product`
    FROM `ir_yazilim_001_category_group` cg
    LEFT JOIN `ir_yazilim_001_category_product` cp ON (cp.`id_category` = cg.`id_category`)
    WHERE cg.`id_group` = 1
    )
    ORDER BY `name` ASC
    LIMIT 0,20

Böyle acayip veri tabanında hatalar çıkıyor hiç birşey anlamadım lütfen yardım :'(

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Cvp: acayip bir hata

kafayı yedittirecek bu hata durmadan sitede hata çıkıyor lütfen yardım :'(

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp: acayip bir hata

sanırım bir modülün kodları ile uğraştın modülü silip tekrar modülü kur istersen
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks