4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: YARDIM LÜTFEN GOOGLE SORUNU

Member
    Tecrübe Puanı
    14

Standart YARDIM LÜTFEN GOOGLE SORUNU

ARAMA YAPTIGINDA BU YAZI CIKIYOR Bu mağazada PrestaShop yazılımı kullanılmaktadır.

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp: YARDIM LÜTFEN GOOGLE SORUNU

Siz sitenize düzenleme yapmadan önce google sitenizi indexlemis olmali. Sitenizin seo fonksiyounu dogru bir sekilde düzenledikten bir müddet sonra yani spider ziyaretinden sonra düzelecektir. Sitenizi tamamen düzenledikten sonra google botu cagirmak suretiyle sitenizin daha cabuk ve hizli indexlenmesini saglayabilirsiniz. Bunun icin önce googlede hesap acarak webmaster tools sekmesinden sitemap ile daha hizli saglayabilirsiniz. Bu durumda siteniz birkac gün icinde indexlenecektir.
    Kolay Gelsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Member
    Tecrübe Puanı
    14

anladım hemen yapayım ozman çok tsk...

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

ÖNEMLI: Google kontrol paneli webmaster tool sekmesinde google bot cagirma isleminde dikkatli olmalisiniz. Sitenizde yapmis oldugunuz her düzenleme, ürün ekleme vs. islemlerinden sonra admin panel/moduller/google Sitemap mudlunden sitemapinizi günecelleyiniz ve google kontrol paneldende sitemapi güncelledikten sonra google botu cagirabilirsiniz. Google bot cagirma islemini her düzenlemede birer kez cagirin. Luzumsuz yere google bot cagirma islemini tekrarlamak sizi SAND BOX yani spam olarak algilayip kara listeye alma tehlikesi vardir. Yani lüzumsuz bot cagirdiginizda googlebot yeni birsey bulamadiginda sizi izlemeye alacaktir. Hatanizda israr etmenizin sizi googleden tamamen silmek yada en arkalara atmak tehlikesi vardir. Seo islemlerinde kendinizi google olarak kabul edip ona göre davranin. Gereksiz back link (link degisimi), Sitenizin icerigi ile uyumlu aciklama ve anahtar kelime kullanmayi tercig edin.(Hatali Örnek: Siteniz parfüm satisi icerikli ancak anahtar kelimeler kitap, mücevher araba lastigi gibi) Dogru yapmis oldugunuz uygulamalarda google sizi mükafatlandiracaktir. Page rank eski önemini yitirmistir. Google sitenizin hitine, popülerligine, ve dogru düzenlenmis icerige göre degerlendirmektedir. Google daha cok web sitelerde kidem uygulamasi yapmaktadir. Yani eski tarihli indexlenmis sitelere öncelik tanimaktadir. Yapacaginiz her dogru uygulama size ön siralara dogru kademe atlamak seklinde mükafat olarak dönecektir. Google"nin aptal olmadigini biliniz. Sanal hit artirma uygulamalarindan kacinin " bir takim programlar ile sanal giris cikis", Ücretli olarak reklam yapan hit artiracagiz, pr"nizi artiracagiz diye talapte bulunan her hangi kisi veya firmalara kanmayiniz. Google ücüncü sahislar ile bir anlasma veya partner sözlesmesi yapmasi sözkonusu degildir. Yapmaniz gereken google kontrol panelini dogru olarak kullanmak ve prestashop sistemin seo uygulamalarini dogru sekilde uygulamak yeterlidir.
    Umarim aciklamam faydali olmustur.
    Kolay Gelsin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks