Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Admin Panelde Modüller Gözükmüyor

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Admin Panelde Modüller Gözükmüyor

Admin Paneline girdiğimde modüller kategorisi altında sadece yeni modül ekle diye bir link var kurulum yapmak için modüller görünmüyor.

ama pozisyonlar kısmında kurulu modüller görülüyor ama yeni modül kuramıyorum çünkü modules klasörüne attığım modülleri panelde göremiyorum.

yardımlarınız için teşekkürler şimdiden. [img size=800]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/images/admin.jpg[/img]
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Admin Panelde Modüller Gözükmüyor

modul klasorune atmış olduğunuz modulleri module uygun isimle klasor oluşturup içine açarak deneyiniz
    örnk: PrestaShop/modules/klasor/seninmodul-dosyalar değilde ;
    PrestaShop/modules/seninmodul-dosyalar olarak modulde sorun yok ise görünecektir.
    Melekler beni sever...

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

bu sorun bendede mevcut ve söylediginizi yaptım ama ? sorun halen devam ediyor..

Sorunu Hallettim. Döviz Kulları için Dosyalar Bölümünden Currency.php indirmiştim. Onu Yükleyince Modüller Gitmişti. Eski Currency.php Yükleyince Normale Döndü..
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Modül dosyalarını uygun şekilde yerlerine koyuyorum sorun orda değil. Zaten benim sonradan eklemeye çalıştığım modüller gözükmüyor diye bi sorun yok. hiç bir modül gözükmüyor resimde görüldüğü üzere. ne yapmak lazım bu sorunla karşılaşan kimse yokmu acaba.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

En son yüklediğiniz modülü kaldırınız. eklediğiniz son modülden kaynaklanmaktadır. Yada modules klasörünü komple silin, ve zipten tekrar sadece modules klasörünü atın.

teşekkürler
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    0

wMaster yazan:
    En son yüklediğiniz modülü kaldırınız. eklediğiniz son modülden kaynaklanmaktadır. Yada modules klasörünü komple silin, ve zipten tekrar sadece modules klasörünü atın.

teşekkürler
    Yonetici olarak hakketmiyorsun burayi. demek ki Prestashop ile ilgili bunun gibi ufak sorunlarin cozumu de bilmiyorsun .

Arkadasa gelince :

COZUM :

Admin Panelin Turkce ise ARACLAR > SEKMELER e girin.
    7. sirada modul ikonu var. sag tarafta Duzenle secenegi var. ona tikla. orda sinif AdminModules olduguna emin ol .

ayni anda AdminModules.php dosyasi admin/tabs klasorunde var olduguna emin olun. ve chmod izni de var olduguna emin olun.

Bu kadar

iyi gunler
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

"ama pozisyonlar kısmında kurulu modüller görülüyor ama yeni modül kuramıyorum çünkü modules klasörüne attığım modülleri panelde göremiyorum."

arkadaş bunu yazmış bende o yüzden bu yönde cevap verdim. Modüllerde sıkıntı olduğu zaman modüller ekranı gelmiyor.

bilginize
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

armando yazan:
    wMaster yazan:

teşekkürler
    Yonetici olarak hakketmiyorsun burayi. demek ki Prestashop ile ilgili bunun gibi ufak sorunlarin cozumu de bilmiyorsun .

Arkadasa gelince :

COZUM :

Admin Panelin Turkce ise ARACLAR > SEKMELER e girin.
    7. sirada modul ikonu var. sag tarafta Duzenle secenegi var. ona tikla. orda sinif AdminModules olduguna emin ol .

ayni anda AdminModules.php dosyasi admin/tabs klasorunde var olduguna emin olun. ve chmod izni de var olduguna emin olun.

Bu kadar

iyi gunler

Farkındaysanız eğer bu açık kaynak kodlu bir yazılım ve açık kaynak kod demek herkezin birşeyler ekliyebileceği anlamına geliyor!Muhakkak hatalar olabilir bu yüzden bu paylaşım forumu var.Bildiklerimizi paylaşıyor bilmediklerimizi öğreniyoruz Sizin Bildiğiniz birşeyler var ise paylaşırsınız bizde faydalanırız Yorum yaparken biraz daha düşünün bence...Kolay Gelsin.
    Melekler beni sever...

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Nilca,

Sizden suphelenmeye basladim. nedeni anladiniz siz
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Malesef demeliyim sanırım müneccim olmadığım için ?
    Melekler beni sever...

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks