5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: admin sayfası

Member
    Tecrübe Puanı
    14

Standart admin sayfası

merhaba,
    1 kaç gün önce (versiyon yükselt yazısı çıktıktan sonra admin sayfamda ki;ozaman girebilyordum )ilk olarak admin sayfasına birden giremez oldum şifremi kabul etmiyor hatta değiştirmem rağmen bile(md5 oalrak değiştirdim ve mysql dan tekrardan server şifre bile değiştirdi) giremedim.ardından yine 1 gün kadr sonra admin sayfası hiç açılmadı bembeyaz 1 sayfa www.rockjazzmuzik.com/admin3 ne demek istediğimi daha ii anlaycaksınzıdır.ne yapmalıyım çözümü ne oalcaktır tşke derim admin sayfası giremem hatalarını çözümlerini 1 başlıkta yazabilrsenz bizler için çok sağlıklı oalcaktır sanırm
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp: admin sayfası

admin klasörünün içinde htaccess dosyası varmı ve bu klasörün okuma yazma izinlerini 0444 ve 0555 olarak değiştirip dene. Tekrar yazarsın sonucu
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Cvp: admin sayfası

çok uğraştım çözmeye çalıştım ancak hepsini simeye kara verdim yeniden yüklüyorum herşeyi yenden yazacağım bu gece uyku yok yardımlarınzı için tşk ederim ama hala sorunun ndn ve nerede oldugunu anlyamadım herşey 1den oldu
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp:admin sayfası

oscommerce sistemde admin panel şifre problemlerinde veritabanından adminisratörü boşaltınca admin kullanıcı adı ve şifre istiyor ve yeni admin şifresi oluşturuluyor. Presta'ta bu çalışıyormu bilmiyorum. Denemedim hiç. Deneyen arkadaşlar varsa paylaşsalar iyi olur. Admin şifresini kaybadenlere büyük kıyak olmuş olur. Sen niye denemiyorsun dersen valla 20 gündür site ile uğraşıyorum. Riske girecek lüksüm yok maalesef. Aklıma gelseydi ilk başlarda bir deneme yapardım
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:admin sayfası

http://www.presta-tr.com/forum/24-genel-sorunlar/5358-acil--yoenetici-paneline-giri-yaplamyor-.html#5359

burdaki konuda admin.php dosyasını admin klasörüne atıp dışardan erişin. o mesajda ilgili bilgi mevcuttur
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks