10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Payment

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Payment

arkadaşlar prestashop daha dogrusu bu satış sistemi programlarına yeni adepte olmaktayım. 2 sorunum var biri bana yardımcı olabilirmi.
    ilk sorunum 1.4 türkçe sürümü kullanırken türkçe dilini seçtiğimde test mail'i göndermek istiyorum fakat > Subject Heading kısmında bana (webmaster veya müsteri hizmetleri)seçeneklerini vermiyor, göremiyorum. bunu nasıl düzeltebilirim. çok ugrastım çözemedim.

ikinci sorum: ürün satın alma aşamasında paymen sonrası paypal, kredi kart veya havale seçeneklerinden hangisini seçsem şu hata uyarısını alıyorum. düzenlemelerini tekrar tekrar yaptım olmadı.
    > hata uyarısı >>
    Internal Server Error
    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: Payment

Internal Server Error

ödeme sayfasında bu hata modules klasörünün tamamı veya kullandığınız ödeme modülü klasörlerinin yazma izninin 777 olmasından kaynaklanır. tüm modüllerin yazma izni yetkilerini 775 yapınız sorun çözülecektir.

Not: Bu işlem linux sunucular içindir. eğer Windows sunucu kullanıyorsanız başka bir sorunda olabilir. Zaten presta için win kullanmak akıl kârı değildir.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkür ederim Tüm modüllerin CHMOD ayarlarını 755 yapınca paypal için işlem düzeldi. Teşekkür gülendam.

prestashop sitesinden indirdiğim creditcard modülü evet ödemeyi kart seçtiğimde boş sayfa çıkıyor bir uyarı açıklaması dahi vermiyor ayarlarındada bir sorun oldugunu sanmıyorum. çözemedim!

Member
    Tecrübe Puanı
    0

hangi sürümü kullanıyorsun. ve hangi iletim sistemi. winde o mail order modülü çalışmıyor. ayrıca sürümde de kaynaklanabilir. 1.3.1 de sorunsuz çalışmıştı bende.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

ilgin için saolasın şimdi ben 1.4 sürümünü kullanıyorum bir önceki 1.3.6 sürümünüde denedim tamam onda çalışıyordu öyle bir şeyki asıl işlev görmesi gerekli modüllerde bir ikisinde sorun yaşadım bu sürümdede birkaç özellikler var artık geriyede dönmek istemiyorum, bir çözüm bulmam lazım, contack sayfasında diger dil seçeneklerinde sorun yok ama türkçe dili seçtiğimde sorunu yaşıyorum.

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

presta 1.4 türkçe sürümde mail ve kredi kart sorununu çözemiyorum yardımınızı bekliyorum, yeniyim ne olacagını bilmeden ücretli sanal pos olayınada giremiyorum. bunları çözemedende web sitem üzerinde çalışmada yapamıyorum. lütfen yardııııım.

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sorunun ne olduğunu ve web sitenizi görmeden birşey diyemeyeceğim. Ayrıca işletim sisteminizi yazmamışsınız.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

burdan özel olarak site bilgilerimi paylaşmak isterdim ama özel mail gönderim bulamadım ser432_@hotmail eklerseniz eger bilgileri aktarim.

Member
    Tecrübe Puanı
    0

[email protected] adresine mail at.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

mail gönderdim aldınızmı acaba

Bu Konudaki Etiketler