Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ÜCRETLİ MEDİCAL SAĞLIK ŞABLONU SATIN ALACAĞIM

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Standart ÜCRETLİ MEDİCAL SAĞLIK ŞABLONU SATIN ALACAĞIM

Herkeze öncelikle selamlar ;

İlk defa presta kurma ihtiyacı hissettim.bir firma ile anlaşma sonucu internet üzerinden sağlık ürünleri satacağım. templatemonsterde görüp beğenip satın alacağım bir temanın altında PRESTA linkini görünce prestaya girdim.

Orjinal yazılım presta ! ok .. lakin templatemonsterde sitenin fiyatı tl ile indirimlerle 200 tl ye tekabül ediyor.prestanın orjinal sitesinde ise vergilerle beraber 253 tl ye geliyor.

Anlamak istediğim şu.. prestanın dünya genelinde onaylı bir e-ticaret yazılımı olduğunu biliyoruz

Fakat ;

Soru 1 : Neden templatemonster sitesinde onlinehelpe bağlandığımda mira isimli hatun bana türkçe dil desteği yok dedi ? mademki aynı yazılım.vede 3 saat konuştuk.

Soru 2 : Sanal postu şuan için düşünmüyorum o yüzden kredi kartı ile değilde havale yada ptt ile ödeme ayarlaması yapmalıyım , panelde bu imkan varmı ? vede ürün satın alırken müşterinin o kadar üyelik bilgisi formu girmesini istemeden direk havale bilgilerini girip satın almasını sağlayan kısıtlamalar varmı panelde ?

Soru 3 : prestaya ait orjinal sitesinde ONLİNE KONTROL PANEL DEMOSU GÖREMEDİM, mevcutmudur?

Soru 4 : Piyasada vede bu forumda üretsiz o kadar temp varken benim ücretli almam mantıklımı? yani seçtiğim ürünün ücretsiz halini bi yerde bi gün görürsem kahrolabilirim

Tepmlatemoster sitesindeki ürün => http://www.templatemonster.com/demo/32552.html

Presta orjinal sitesindeki aynı ürün => http://addons.prestashop.com/tr/medical/2096-medical-tm32552.html

Fiyat farklarını görebilirsiniz.Prestadan anlayan buradaki arkadaşlarıma soruoyurm fark nedir? ayrıca templatemonsterden alırsam %10 indirim uygulayacaklarınıda söylüyorlar.

BEN HERZAMAN EMEĞE SAYGIDAN YANAYIM , LAKİN TEMANIN ÜCRETSİZ HALİ VARSA OK AMA YOKSA SATIN ALACAĞIM.
    BU CİDDİYETLE CEVAPLAYACAK ARKADAŞLARIMIN YARDIMINI İSTİYORUM.

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp: ÜCRETLİ MEDİCAL SAĞLIK ŞABLONU SATIN ALACAĞIM

Forumda paylasimimi arastirin. Sanirim saglik benzeri bir tema olacakti. yaklasik 15-20 adet tema paylasmistim. Begendiginizi kullanirsiniz.
    Ancak özellikle tavsiye etmek isterimki. Sitenizi kaliteli bir serverde barindiriniz ve ayrica profesyonel destek almalisiniz. Bu hususta wMaster arkadasimiz ile görüsebilirsiniz
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

İlgine teşekkür ederim Mcdaim tema dışında hiç bir soruma cevap alamadım ama dediğiniz gibi wMaster'den destek alırsam sanırım daha faydalı olacak.ben ücretsiz tema aramıyorum hepsiyle beraber ücretiyle profesyonel bir site kurmak istiyorum ve zamanım çok kısıtlı.

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı "LooserJack" post=8557 Nickli Üyeden Alıntı
    Herkeze öncelikle selamlar ;

İlk defa presta kurma ihtiyacı hissettim.bir firma ile anlaşma sonucu internet üzerinden sağlık ürünleri satacağım. templatemonsterde görüp beğenip satın alacağım bir temanın altında PRESTA linkini görünce prestaya girdim.

Orjinal yazılım presta ! ok .. lakin templatemonsterde sitenin fiyatı tl ile indirimlerle 200 tl ye tekabül ediyor.prestanın orjinal sitesinde ise vergilerle beraber 253 tl ye geliyor.

Anlamak istediğim şu.. prestanın dünya genelinde onaylı bir e-ticaret yazılımı olduğunu biliyoruz

Fakat ;

Soru 1 : Neden templatemonster sitesinde onlinehelpe bağlandığımda mira isimli hatun bana türkçe dil desteği yok dedi ? mademki aynı yazılım.vede 3 saat konuştuk.

Soru 2 : Sanal postu şuan için düşünmüyorum o yüzden kredi kartı ile değilde havale yada ptt ile ödeme ayarlaması yapmalıyım , panelde bu imkan varmı ? vede ürün satın alırken müşterinin o kadar üyelik bilgisi formu girmesini istemeden direk havale bilgilerini girip satın almasını sağlayan kısıtlamalar varmı panelde ?

Soru 3 : prestaya ait orjinal sitesinde ONLİNE KONTROL PANEL DEMOSU GÖREMEDİM, mevcutmudur?

Soru 4 : Piyasada vede bu forumda üretsiz o kadar temp varken benim ücretli almam mantıklımı? yani seçtiğim ürünün ücretsiz halini bi yerde bi gün görürsem kahrolabilirim

Tepmlatemoster sitesindeki ürün => http://www.templatemonster.com/demo/32552.html

Presta orjinal sitesindeki aynı ürün => http://addons.prestashop.com/tr/medical/2096-medical-tm32552.html

Fiyat farklarını görebilirsiniz.Prestadan anlayan buradaki arkadaşlarıma soruoyurm fark nedir? ayrıca templatemonsterden alırsam %10 indirim uygulayacaklarınıda söylüyorlar.

BEN HERZAMAN EMEĞE SAYGIDAN YANAYIM , LAKİN TEMANIN ÜCRETSİZ HALİ VARSA OK AMA YOKSA SATIN ALACAĞIM.
    BU CİDDİYETLE CEVAPLAYACAK ARKADAŞLARIMIN YARDIMINI İSTİYORUM.

HİÇ BİR SORUMA NEDEN BİR TANE BİLE CEVAP ALAMIYORUM ? BAŞKA YETKİLİ ARKADAŞ YOKMU..

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Sorularınızın tamamının cevapları forumda mevcuttur. Öncelikle sorularınıza yanıtı forumda arayınız. Eğer sizi tatmin edecek bir yanıt bulamazsanız seve seve katkıda bulunmaya çalışırız.
    Dilediğiniz gerçek anlamda ve kaliteli online shop sahibi olmak istiyorsanız wMaster ile görüşmeniz faydalı olacaktır.
    Kolay Gelsin

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Soru 1 : Neden templatemonster sitesinde onlinehelpe bağlandığımda mira isimli hatun bana türkçe dil desteği yok dedi ? mademki aynı yazılım.vede 3 saat konuştuk. ( Templatemonster'in prestashop forumumumuz ile veya prestashop ile alakası yoktur. Kendileri prestayı geliştirip satmaktadırlar. Türkçe desteklerininin olmaması bizi veya dünya genelindeki prestashop forumlarını bağlamaz.)
    Soru 2 : Sanal postu şuan için düşünmüyorum o yüzden kredi kartı ile değilde havale yada ptt ile ödeme ayarlaması yapmalıyım , panelde bu imkan varmı ? vede ürün satın alırken müşterinin o kadar üyelik bilgisi formu girmesini istemeden direk havale bilgilerini girip satın almasını sağlayan kısıtlamalar varmı panelde ? (Havale, kapıda ödeme, paypal vs Prestashop sistemde mevcuttur)
    Soru 3 : prestaya ait orjinal sitesinde ONLİNE KONTROL PANEL DEMOSU GÖREMEDİM, mevcutmudur? ( piyasada bol miktarda ONLİNE KONTROL PANEL DEMOSU MEVCUTTUR: Lütfen araştırınız)
    Soru 4 : Piyasada vede bu forumda üretsiz o kadar temp varken benim ücretli almam mantıklımı? yani seçtiğim ürünün ücretsiz halini bi yerde bi gün görürsem kahrolabilirim (Piyasada yine bol miktarda ücretli ve ücretsiz temalar mevcuttur. Ücretli tema kullanmak veya ücretsiz tema kullanmak sizin tercihinizdir. Bu yönde telkinde bulunmak sahsen haddim değildir.)

Başka sorularınız varsa yanıtlamaya çalışırız.
    Kolay Gelsin

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Mcdaim ; ben şuan prestashop resmi sitesinden bir şablon satın alacağım, lakin anladığım kadarı ile sitede sadece portalı + temasıyla beraber vericekler , portal içerisinde bu bahsettiğiniz , havale , paypal , sanalposlar içinde de tektek modül kategorisinde ücretlendirme yapmışlar?

Ben temasınıda satın alacağım için, bunun içinde modülleride olucakmı,bu konuda bilginiz varmı ? Online destek yok o sitede , iletişim formu var vede dönüş yapmıyolar.

Bu arada sizler prestashop türkiye olduğunuz için, resim sitelerinden alamadığım desteği sizden almaya çalıştığımı sanmayın,bu aslında onların görevi, lakin destek göremiyoruz.

teşekkürler.

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Satınalacağınız yere sormalısınız. Bu sorunun muhatabı biz değiliz. Yani ben falanca yerden shop satınalacağım ama bunun içinde ne var. Yani bana ne satacaklar sorusunun muhatabı biz olamayız ki.
    Açıkçası siz bir manava gitseniz, manava deseniz ki 'az ilerde bir manav var ya. Ondan bir sepet elma alacağım. Ama içinde çürük elma varmıdır' sorusu gibi oldu.

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Zaten bunların aynısını ben söyledim size.sizide anlıyorum ama neden sert çıkıştınızki.Sonuçta sizde bu sistemin bir parçasısınız ve türkiyede en azından bu yazılımın bilirkişi durumundasınız , bu şekilde azarlamanız ilginç tşkler yinede.

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

elimde
    http://www.templatemonster.com/prestashop-themes/33561.html
    bu tema var 140 $ a aldım,fiyatı bölüşebiliriz beğenirsen
    None

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks