5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lütfen YARDIM yeniyim 0 dan öğrenmem gerek

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Lütfen YARDIM yeniyim 0 dan öğrenmem gerek

Merhaba arkadaşlar
    Prestayı internette aradığım zaman buldum ve oldukca çok sevindim. Zamanında 5-6 yıl önce frontpagelerle tasarım yapıyordum ama zamanla çok iyi yollar katedildi. Bende internetten satış yapabilceğim bir site yapmak istiyorum daha çok acemiyim ve tecrübesizim sizden rica her fikre ve bilgiye açığım bana sırasıyla ne yapmam gerektiğini anlatırmısınız? inanın çok ihtiyacım var zamanımda oldukca kısıtlı fakat öğrenmee açığım ve hazırım lütfen küçük görmeyin bana sırasıyla sizin gibi seviylere gelmem için yol gösterin burda olmaktan ve sizleri tanımaktan mutluluk duyarım lütfen aşama aşama ne yapmam gerektiğini yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp: Lütfen YARDIM yeniyim 0 dan öğrenmem gerek

Kurulum detaylı şekilde adım adım anltılmıştır. Lütfen forumda araştırınız
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam inanın oldukca zaman geçmiş üzerinden siz bana tek tek yazarmısınız? benim hiç bir şey bilmedğimi farzedin... geçmiş konu başlıklarına baktım fakat bulamadım yine lütfen siz günde en az 1 aşama bile yazsanız minnettarım size teşekkürler
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Video dersi de yok
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

1. Bilgisayarınıza indirdiğiniz prestashop dosya ve klasörleri ftp root dizine upload adin.
    2. Upload tamamlandıktan sonra siteadınız.com/install çağırın
    3. Gelen sayfada dil seçiminizi yapınız
    4. İkinci adımda dosya ve klasörlerin yazma izin uyarıları vardır. Kırmızı ile gösterilen uyarılardaki dosya ve klasörlere CHMOD 777 yapınız. Kırmızı ile belirlenmiş yazma izni uyarıları tamamlandıktan sonra üçüncü adıma geçiniz.
    5. Burada veribankası bilgileri istenecektir. Sunucu, veritabanı adı, veritabanı kullanıcı adı ve şifre istenecektir.İstenen talimatları yerine getirdikten sonra devam ediniz.
    6. Burada mağaza adı, admin bilgileri vs bilgilerini giriniz.
    7. Mağaza ve yönetim paneli giriş seçeneklerinde yönetim paneline girmeden önce ftp'den install klasörünü siliniz ve admin klasörüne farklı bir isim veriniz (örn: admin123)
    8.siteadınız.com/admin123 (veya sizin belirlediğiniz admin klasörü adı ile)
    9. Yönetim paneline girişinizi gerçekleştirdikten sonra sitenizi düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Sitenizi düzenlemeyi bilmiyorsanız yani katalog, ödeme bilgileri, kargo vs. becerebileceğinizden emin değilseniz profesyonel destek almanızı öneririm
    Kolay gelsin. Hayırlı satış ve bol kazançlar dilerim
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks