8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 1.4 Versiyonunda Banka Havalesi Sorunu

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 1.4 Versiyonunda Banka Havalesi Sorunu

Merhabalar,

3 gündür uğraşıyorum sorunu bir türlü çözemedim. Tüm forumu altını üstüne getirdim ama çözümü bulamadim. Lütfen yardim edin.

1- sepete ürün ekleyip ödemeye kadar geliyorum. Turkiye dışındaki adresler icin banka havalesi modulu calisirken adresi turkiye yaptığımda modul bulunamadı diyor. Admin panelde "havale seceneginin ülkelere göre tanitilmasi" 1.4 versiyonunda bulunmuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

2- Diğer bir sorum "hesap sahibi","banka isim" gibi bilgiler nereye girilecek. "mails\en\bankwire.txt " ve "mails\en\bankwire.html " deki ilgili alanlari degistirdim ama sorun cozulmedi.

Teşekkür ederim.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp: 1.4 Versiyonunda Banka Havalesi Sorunu

Ülkelere Türkiye ekli olup olmadigini kontrol edin, ödeme seceneklerinde Havale demesinin Türkiye icinde secili olup olmadigini kontrol edin.
    Hesap bilgileri vs ekteki resimdede görüldügü gibi havale modulünden düzenlenecektir. modulün yanindaki düzenle secenegi ile havale bilgilerinizi girebilirsiniz
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Ekran goruntulerini eke koydum. soylediginiz yerler bende yok.

1- Ulkelere turkiye ekli olup olmadigini nerden kontrol ediliyor?
    2- "ödeme seceneklerinde Havale demesinin Türkiye icinde secili olup olmadigini" nerden kontrol edicez?
    3- eklediginiz resimdeki gibi ilgili bilgileri girebilecegim bir alan yok bende.
    4- modulun yanındaki duzenle secenegine bastigimda gordugum ekran goruntusunu de eke koydum.
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Pozisyonlardan degil. Modulün düzenleme seceneginden.
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sizin soyledikleriniz 1.0 - 1.1 - 1.3 gibi 1.4 ten onceki versiyonlarda mevcut. 1.4 te Modul sekmesinde ne de başka bir sekmede modulun duzenleme secenegi gibi bir secenek yok. Varsa resimli olarak gosterebilir misiniz? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
    None

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Bak kardeşim resimdeki gibi yeni kargo ekleden halledildi, bendeki de 1.4 son sürüm

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

LooserJack kardeşim

sepete ürün ekleyip ödemeye kadar geliyorum. Turkiye dışındaki adresler icin banka havalesi modulu calisirken adresi turkiye yaptığımda modul bulunamadı diyor. Admin panelde "havale seceneginin ülkelere göre tanitilmasi" 1.4 versiyonunda bulunmuyor. Senin resimde kargo seçeneklerine ülke eklenmesi var. O konuda da benim sorunum yok. Benim sorunumu senin nasıl cözdüğünü bir ekran görüntüsü ile gösterebilir misin? Alakana teşekkür ederim.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

@thelort

ben orjinalini yuklemeden once calsıtırdım fakat sorun hala devam ediyor
    yardımcı olabilir misiniz ?
    SQL kodunu çalıştırdıktan sonra hata mesajı aldınızmı?
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks