Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Akordiyon Menü v1.0

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Akordiyon Menü v1.0

Merhabalar,

Sitede forumlarda istediğiniz ölçüde bir menü oluşturduk. Beğeneceğinizi umarız.

Kurulumu Bildiğiniz Modül kurulumu şeklinde olup dosya modifikasyonu gerektirmez. Yinede

Yeni PrestaShop Kullanıcıları için Arşiv içerisinde Bir Kurulum Rehberi bulunmakta.

Modül kurulumu sonrası Aşağıdaki resimdeki gibi bir resim bölüm oluşuyor.

[img size=299]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/images/AkordiyonMen__.JPG[/img]

Download : Buradan İndirin
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Akordiyon Menü v1.0

ellerine sağlık çok güzel olmuş..
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Emeğiniz için çok teşekkürler.. Kurdum.. Çok hoşuma giden bir görüntüye sahip.. Tam istediğim şeye neredeyse yakın.. Fakat bir kaç problemle karşılaştım Akordion Menü v1.0 modülü açıkken.. Modül kapanınca herşey düzeliyor bu arada..

1 - Sipariş verilirken girilen Adres bölümünde Teslimat ve Fatura adresleri görünmüyor..

2 - Ürünü izlerken Detaylar bölümüne tıklandığında ekran aşşağıya doğru gidip Detayları göstermiyor..

3 - Yine siparişi verirken Hediye paketi olsunmu kutusunu işaretlediğimde Hediye notunu yazıcağım bölüm açılmıyor..

Zannedersem birde sipet bölümüne problem oluşuyor.. Bazen sadece Fiyatı atıyor..

Not:Akordion modülünü kapatıp eski katagori modülüme döndüğümde Her şey düzeliyor.. Saydığım problemlerin hiç biri kalmıyor..
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Bu problem sadece bendemi oluşuyor.. Herhangi bir cevap gelmediği için Kuşkulandım.. Yukarıda yazdığım problemler bir tek bendemi oluşuyor..

Eğer böle ise Kesinlikle benim sitede problem var deyip Kargo probleminide üstüne koyup tekrar siteyi kurucam.. O kadar ürün boşa gidicek
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Aslında sorununu okuduğumda sorunu halledeceğime dair post atıcaktım ama daha sonra çözdüğüm zaman post atarım diye düşündüm. Şu an çözemedik sıkıntıyı Java ile ilgili bir sıkıntımız var PHP kodları die düşünerek kodları kaç kez gözden geçirdik problem javalardan kaynaklanıyormuş. Modül Javasını değiştirerek farklı bir modül de kurabiliriz. şu an için Java problemimiz devam ediyor.

ilgi ve takibinize teşekkürler.

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Oh be bende bende problem var demeye başlamıştım.. Buda çok hoş bir menü..Fakat akordion şeklinde değilde Katagorinin üstüne gelindiğinde sağa doğru açılan bir alt menü yapılabilirse dahada güzel olucaktır.. Yani hiç bir şeye tıklamadan sadece üstüne gelindiğinde sağa doğru açılan alt menüleri görmüşünüzdür.. Onlardan diyorum...

Umarım çok zor bir talepte bulunmamışımdır.. Zamanı gelindiğinde bununda üstesinden geliceğinizden eminim.. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim..
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

ilginize ve başarı dileklerinize teşekkürler. bende diğer eTicaret sitelerinde gezerken dediğiniz olay gözüme çarptı pek çoğunda olan kategori/altkategori menü sistemi dediğiniz tarzda. buda yapacaklarımız listesinde.

tekrar teşekkürler.

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabalar...İlgi ve çabanız için candan teşekürler... Yazılanlardan menü ile ilgili bazı sorunlar olduğunu okudum. Onlarında üstesinden geleceğinize inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyor, kolay gelsin diyorum. Selamlar.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İNDİRİYORUM ŞİMDİ ELLERİNE SAĞLIK
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

[file name=blockcategories.rar size=10150]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/files/blockcategories.rar[/file] aradigin böyle birr sey buyur sitene göre renkleri degistir ben siteme göre düzenlemistim renkleri ?
    None

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks