7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yazıklar Olsun Böyle Siteye..

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yazıklar Olsun Böyle Siteye..

10 gündür aşağıdaki soruma cevap bekliyorum. modülü yazsın birileri koyun siteye sonra sallamayın. kim ne yapmış ne demiş....

böyle site yönetilmez insan en azından bir fikir verir bi yol yöntem gösterir.. bir forumdaki konuya 15-20 ün cevap gelmez mi yaa.....

Arkadaşlar
    Siparişi Öde Diyerek Garanti ortak ödeme sayfasına geçiş yaptığında Türkçe Karakterler ? şeklinde görünüyor? bu hatanın nedeni nedir? modül ayarlarından veya kodlarından düzeltilebilir mi?
    Bu Şekilde görünürse kimse ordan ödeme gerçekleştirmez...
    Acil Cevaplarınızı Bekliyorum.
    Şimdiden Teşekkürler...
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Yazıklar Olsun Böyle Siteye..

Hata aldığın bu sayfa bankanın sayfası ise ie explorer ayarlarındaki,görünüm kodlama kısmından ayarlama yap.
    eğer presta modül dosyası ise,utf8 olarak editle. ozaman karakterler çözülür.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Merhaba,

öncelikle sitemize, yoneticilere ve moderatörlere yaptığnız bu haksız eleştiri için bende sizi aynı şekilde kınıyorum. Öncelikle, ben şu an askerdeyim ve yıllık iznimde bile siz kullanıcılarıma telefon ile destek verip XML desteği için uğraştım. Bunlara rağmen bana bu şekilde yaptığınız haksız eleştiriye verilecek cevabı sitedeki diğer kullanıcılarıma bırakıyorum.

Modül ayarlarından firma bilgilerinizi türkçe karakter kullanmadan yazarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bu karakterler : Ü, Ğ, İ, Ş, Ç, Ö, ı.

Umarım tüm kullanıcılarım bu duruma hak vererek ilgili cevabı yazacaktır.

Saygılarımla..
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

setrix yazan:
    Hata aldığın bu sayfa bankanın sayfası ise ie explorer ayarlarındaki,görünüm kodlama kısmından ayarlama yap.
    eğer presta modül dosyası ise,utf8 olarak editle. ozaman karakterler çözülür.
    İkisini de zaten denedim. zaten hata veren sayfa garanti.com.tr üzerindeki ortak ödeme sayfası. bu sebeple modül sayfasındaki utf-8 kodlaması sorunuma çözüm olamadı.

wMaster yazan:
    Merhaba,

öncelikle sitemize, yoneticilere ve moderatörlere yaptığnız bu haksız eleştiri için bende sizi aynı şekilde kınıyorum. Öncelikle, ben şu an askerdeyim ve yıllık iznimde bile siz kullanıcılarıma telefon ile destek verip XML desteği için uğraştım. Bunlara rağmen bana bu şekilde yaptığınız haksız eleştiriye verilecek cevabı sitedeki diğer kullanıcılarıma bırakıyorum.

Modül ayarlarından firma bilgilerinizi türkçe karakter kullanmadan yazarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bu karakterler : Ü, Ğ, İ, Ş, Ç, Ö, ı.

Umarım tüm kullanıcılarım bu duruma hak vererek ilgili cevabı yazacaktır.

Saygılarımla..
    Gönderdiğim resmi incelemiş isen eğer söylediğin şeyin mantıksız olduğunu anlamışsındır ama ben yine de ekran görüntüsünü hatırlatarak türkçe karakter sorununun sadece firma bilgilerinin bulunduğu kısımda değil, garanti.com.tr ye ait olan sayfanın tümünde var olduğunu hatırlatayım dedim.

zaten buradan ümidi kesmiştim ama açtığım konuya yazılan cevabın mail olarak geldiği için açıklama yazma gereği hissettim. bu arada konunun açılış tarihine de dikkat çekerim.

ha bir de "sitemize, yoneticilere ve moderatörlere yaptığnız bu haksız eleştiri" demişsiniz. tüm bu saydığınız kadro (senden ibaret değil ise) hep birlikte mi askere gittiniz???
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

site adresi ve ödeme linkini verirseniz bir bakayım
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadasm ben daha once bu tip bir problemle karsilastim bu sekilde çözdüm önce dene sonra yorum yap. Ve bu sitenin kadrosundan sana ne ben kendi adima konustum ama bu yorumlarınizi hepinize yutturacagm. Dayanin son 1 ay...
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşım Senin yazıklar olsun dediğin bu sitenin Binlerce üyesi var, Bu binlerce üyenin yüzlerce forumda paylaştıkları sorunların altında Teşekkürler ile biten yazıları var. wMaster arkadaşımız senin bu saçma yazı ve suçlamalarına rağmen sana çözüm üretmeye çalışmış ve çözüm sunmuştur, Sen buna rağmen özür dileyip saygı duyacağına saçmalamaya devam ediyorsun. Biz sen ve senin gibilere rağmen bu sitede imkanımız oldukca tüm arkadaşlara çözüm buluyoruz ve bulmayada devam edeceğiz !

Yorumların için teşekkür ederim, Böyle saçma bir polemikle diğer üyelerimize rahatsızlık verdiğimiz içinde Özür Dilerim.

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks