4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Newsletter (Haber Bülteni)

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Newsletter (Haber Bülteni)

Arkadaşlar bunu ingilizce forumda buldum paylaşmak istedim belki sizinde işinize yarar ama benimde takıldığım yerler var... Umarım hep birlikte bunu çözer ve hep birlikte kullanırız... Maksat paylaşım olsun...

Tüm üye arkadaşlardan da bu şekilde paylaşımlar bekliyorum teşekkür ederim...

Ekdeki Newsletter dosyasını bilgisayarınızda açın... Dosyanın içinde Newsletter/Admin/tabs/AdminNewsletter.php dosyasını kendi FTP nizde admin/tabs içine atın... daha sonra mağazanızın kontrol paneline giderek Araçlar / Sekmeler / yeni ekle butonuna tıklayın. Önünüze Kayışlar penceresi çıkacak

Adı :
    Eng - Newsletter
    Tr - Haber Bülteni

Sınıf : AdminNewsletter

Icon : (burdada zip dosyasının içinde gelen küçük zarf sembolünü seçin)

Parent : Modüller

Kaydet dediğinizde yeni HABER BÜLTENİ modülünüz yönetim panelinde ki modüller sekmesi altında kurulmuş olacak...

Kolay gelsin... [file name=newsletter.zip size=64784]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/files/newsletter.zip[/file]
    20 Yeni Türk Lirası Değerinde Gururlar, Kaçma Boşu Boşuna Uzun Mesafe Vururlar...

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Newsletter (Haber Bülteni)

ben bunu ekledim ama calismadi?admin paneli ismim degisik ondanmi acaba? ama admin panelimin icindeki dosyanin icine atitm onuda bu konuda bana ayrdimedersneiz sevinirim.

Kayış mevcut değil dir diyor bülten gozukuyor ama yok kayış yoktur diyor.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: Newsletter (Haber Bülteni)

Merhabalar,

Bir türlü kuramadım, 1.4 versionu kurulu sistemde araçlara tıkladıktan sekme diye bir bölüm yok mevcut sekmeler ;

"lisan-tercüme-hızlı giriş-içeri aktar-alt etki alanı-ödemeler-veri tabanı yedekleme-cms-oluştur-bilgilendirme-mağazalar-web servisleri-kayıtlar"

Gözlerim ağrıdı heryeri didik didik ettim bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: Newsletter (Haber Bülteni)

slm 1.4 de
    Employees>tabs

sayin deli_yusuf
    bu newsletter i gelistirme imkaniniz varmi yapa biliyorsaniz
    actiginiz da musteriler ciksin veya musteri gruplari ciksin
    istedigin gruba gonderebilesin gibi

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks