Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ........

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ........

WEB ADRESİMİN SİSTEMİ VE İÇERİĞİ DEĞİŞMİŞTİR BİLGİNİZE !

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Alışveriş Deryası Bu da Benden Olsun

Ana temayı editleyerek bende birşeyler karalamıştım. Görmek isteyen arkadaşlar olursa =>

www.teleshowmarket.com
    www.tvshowmarket.com
    www.satisvitrini.com
    www.tvsatisi.com
    www.hepucuzluk.com

Benzer bişeyler isteyen ciddi arkadaşlara yardımcı olurum ücretsiz
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

onur512 yazan:
    Black temayı editleyerek yaptım İngilizce olan genel yerleri türkçeleştirdim hepsi olmasa da siteye giren ziyaretçiler zorluk çekmeyeceklerdir.
    Reklam Modülü Canlı Destek gibi bilimum alışveriş sitesinde olması gereken modülleri ekledim
    Yorumunu siz yapın

www.alisverisderyasi.com
    Hocam site çok güzel olmuş ellerine sağlık.
    Sitedeki Pano kısmı için hangi modülü kullandın bilgi verirmisin?
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler
    Ana sayfaya flash ürün tanıtım reklamları da hazırladım siteye farklı bir renk kattı

Reklam Modülününü adı SotEW's Adds - V0.4 dökümanlarda mevcut fakat ben alıp modülü copy paste yapmadım tpl dosyalarını editledim türkçe karater sorunlarını düzelttim Reklam yazan yerleri Pano olarak değiştirdim.isterseniz pano yazısını gösteriyorsunuz yani bir blokmuş gibi isterseniz göstertmiyorsunuz o size kalmış,hepsi modüller bölümünde bu modülün konfigrasyonunda mevcut,
    Bu modülün en çok sevdiğim yanı ise reklam modülüne uplaod edilecek dosyayı HTML olarak göndermek oldu.Kayan haberler bölümünü html kod kullanarak yaptım diğer sağ bloktakiler ise photoshop jpeg olarak hazırladım.İlk başta biraz karışık geldi ama bence presta için güzel bir modül

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sitelerin çok güzel olmuş çok beğendim elinde hazır template varsa bizimle paylaşırsan çok seviniriz emeğine sağlık
    None

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    16

sitelerinin tümünde farklı yerlerde terçüme hataları mevcut ayrıca footer bölümünde prestashop kısmını kendine göre değiştirmeni tavsiye ederim sonuçta bu işleri para karşılığı yapıyorsundur kimsenin ücretsiz bir sistem kullandığını bilmesini istemezsin umarım.

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sıradan cevaplayayım; evet sitelerin farklı yerlerinde çeviri hataları var fakat zaten tamamlanmış sistemlerdir bunlar ben sadece temalarda yaptığım değişiklikleri arkadaşlarında görmesini istediğim için bu örnekleri vermiştim. Birilerinin ücretsiz sistem kullandığımı bilmesi olayına gelince orada açıkçası ben seni yadırgadım. Zira bunlar açık kaynak kodlu sistemlerdir, insanlar alsın, değiştirebilsin, kullanabilsin, işini görebilsin hatta yeterli derecede değiştirerek satabilsin diye hazırlanmış sistemlerdir yani açık kaynak kodlu ( sizin tabirinizle ücretsiz ) sistemleri kullanmada utanılacak yada saklanılacak bir şey göremiyorum. Diğer arkadaşımın isteğine gelince bunlar kendimiz için hazırlamış olduğum temalar ( -ki bu konuda oldukça amatörüm ), bu sebeple dağıtmayı planlamıyorum fakat senin sevdiğin renkler varsa bana belirtirsen senin için bir tema hazırlarım bana tunahanakcay [ at ] doralabs.com adresinden mail yada msn aracılığıyla ulaşabilirsin.

Herkese saygılar
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    0

...............................

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar siteleriniz iyi hoş güzel de şu faviconlarınızı değiştirseniz?

Member
    Tecrübe Puanı
    0

faviconlara anca sıra geldi

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks