3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Fikirlerinizi Alabilirmiyim?

cnr
    cnr çevrimdışı
    Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Fikirlerinizi Alabilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar, askerden yeni geldim ve kendi alanımda iş bulma problemi yaşıyorum. Birgün kardesimle bu online alisveris sitelerini konusurken sakayla karısık bizde yapalım nasıl oluyor falan diye konustuk ve benim kafama takıldı. Neyse biraz arastırmam dan sonra bu prestashop scriptini ve 1-2 script daha abuldum ve prestayı tercih ettim. Yavas adımlarla ilerledim ve işsiz bir şekilde bos durmaktansa yapabilecegim seyleri arastirdim ve kendimce ticari olarak satiş yapabilecegim birseyler buldum. Siteyi bugun itibariyle yayınladım, henuz müsterim yok ama bir umut ilerleyebilecegimi dusunuyorum

Sattıgım ürünler yurt dışındaki temasım sayesinde temin edilecek ve gönderilecek. Sitenin ana sayfasınada bu konuda güzel bir açıklama ekledigimi dusunuyorum. Profesyonel olmadıgım kesin, hatalar eksiklikler mutlaka vardır. Olumlu olumsuz yorumlarınızı ekliyorum.

www.secmekserbest.com
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Fikirlerinizi Alabilirmiyim?

Merhaba;

Siten güzel olmuş beğendim. bende senden yardım isteyeyim dedim. bende bu prestashopu türkçeye çevirmek istiyorum ama bir türlü başaramadım. defalarca programları kurdum kaldırdım falan ama olmadı. bana yardımcı olurmusun acaba. adım adım anlatırmısın. takılırsam buradan mesaj atarım sana.
    None

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Cvp:Fikirlerinizi Alabilirmiyim?

Başlangıç olarak başarılı ve güzel fikir. yalnız ürün bazını genişlet ne kadar çok ürün okadar müşteri demek.

Önemle söylemek istediğim bişi de şu. sen zaten gayet uygun fiyatlara insanlara hizmet veriyorsun, bence işsizlik, sizlerin destekleri vs... bu gibi sözlerle insanların karşısına çıkmaktansa daha profesyonelce mesela türkiyenin en ucuz alışveriş sitesi gibi bir maruriyetle sanal post alacak paran olmasada güçlü bir kişilikle iddialı bir şekilde çıkman daha kazançlı olacaktır. günümüzde helede türkiyede sırf destek için ürün alacak olan insanların çoğu ölmüştür.

İnsanlar güçsüz olduğun kanısına varırsa ödemeyi yapmaktan korkarlar.

ALLAH yardımcın olsun azimle ilerlemeni tavsiye ederim.
    http://www.baysepeti.com

http://www.trabzonmarket.com

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks