18Haz 2016

0

6207

0

Presta-TR.com Hakkında

Genel by Yönetici

Presta-TR.com 2007’den beri PrestaShop’un Türkiyede gelişmesine yönelik çalışmalar yürütmektedir. Büyük bir forumu, bilgi arşivi ve ihtiyaç duyulabilecek hertürlü öğeye sitemizde yer vermekteyiz. Ayrıca sürekli güncel teknolojileri takip ederek hem PrestaShop hemde diğer sistemler ile ilgili bilgiler vermektedir. Presta-TR.com 9 yıllık tercübesiyle forum ve diğer mecralar üzerinden PrestaShop ile ilgili tüm soru/sorun görüş ve önerilerinizi cevaplandırmaya çalışmaktadır.

 

2007’den beri forum üzerinden siz değerli ziyaretçilerimize destek olmaya çalıştık. Yine aynı şekilde hiçbir fark gözetmeksizin sizlere destek vermek bizim en öncelikli misyonumuz olmuştur ve hep o şekilde olacaktır. Ayrıca sitemizde olmasını istediğiniz hertürlü içerik ve site geneli düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Bugüne kadar sizlerin istekleri ve önerileri doğrultusunda sitemizin ve faaliyetlerimize yön vermeye çalıştık. Bu sebeple görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Bizlere bu önerilerinizi PrestaShop İletişim sayfamızdan gönderebilirsiniz.

 

Bizlere PrestaShop ve diğer mağaza yazılımları hakkında veya eticarete yönelik projeniz ile ilgili hem forumumuzdan hemde iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)