Prestashop Tema

Prestashop, dünyanın dört bir yanındaki en popüler CMS’lerden biridir. Binlerce web tasarımcısı ve işletme sahibi, diğerleri arasında bu içerik yönetim sistemini tercih ediyor ve hiç de sürpriz değil. Sistem esnekliği, kolay başlatılması ve kurulumu sayesinde birkaç tıklamayla herhangi bir özel programlama becerisine gerek duymadan online mağazanızı oluşturabilirsiniz. Muhtemelen çevrimiçi perakende mağazasını yapmanın en kolay yoludur.

Dolayısıyla, gelecekteki online mağazanız için e-ticaret sisteminiz olarak bir Prestashop seçmeye karar verdiniz, ancak önce bunu test etmek mi istiyorsunuz? Kesinlikle, web sitesi tasarımının tasarımcılar ve geliştiriciler maaşını düşündüğü pahalı ve uzun vadeli bir proje olabileceğini biliyorsunuzdur. Ama merak etmeyin! Senin için çok şey var! Ücretsiz Prestashop şablonlarımızla, bir kuruş harcamadan kendi web sitenizi oluşturma fırsatını elde edersiniz!

Prestashop Türkiye’de, çevrimiçi mağaza oluşturma hakkında bir şeyler öğrenmenize, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanıza ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak dikkatle seçilmiş serbest Prestashop temalarını bulabilirsiniz. Tüm ücretsiz temalar, renk ve resimlerin herhangi bir seçimini mükemmel şekilde tamamlayan basit ama güzel bir tasarıma sahiptir. Bu şablonlardan herhangi biriyle alacağınız bazı özelliklere daha yakından bir göz atalım!

 

Tam Duyarlı Web Tasarımı

Çevrimiçi mağazanıza yeni ziyaretçiler çekmek, sizin için bir numaralı hedef olmalıdır. Ancak en önemli nokta onları nasıl koruyabileceğinizdir. Doğruyu söylemek gerekirse, hiç kimse, yaşları dolduran web sitelerinde kalmayı hiç istemez. Görsel açıdan hoş şablonlar uygulamanın yanı sıra, müşterilerinize% 100 duyarlı web sitesi sağlamak da gerekecektir. Bu Bedava Prestashop şablonlarının tüm modern ekran boyutlarıyla uyumlu olduğundan emin olun. Bu nedenle, web sitenize akıllı telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar gibi farklı cihazlarda erişilebilir olacak.

Kullanımı kolay Özelleştirme
Ceplerindeki tüm özelleştirme özelliklerini kullanarak çevrimiçi mağazanıza benzersiz bir görünüm verin. Benzersiz özelliklerin geniş bir yelpazesi, herhangi bir çabayla düzeni, sütun sayısını veya widget düzenlemesini değiştirmenize olanak tanır. Renkli bannerlardan yararlanın ve müşterilerinizden sitenizden bir şeyler satın almasını sağlayın. Buna ek olarak, temaların çoğunun, kılavuz çapraz kategori görünümü ve “Çerez ekle” özelliği var; bu, artık daha hızlı çapraz satış için ek ürünler listesi ile bir açılır pencere görüntüler.

 

7/24 Müşteri Desteği

Ücretsiz şablonlarımızdan birisini satın alıp almadığınız önemli değil. Yükleme veya yönetim süreci sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız, profesyonel destek ekibimiz sohbet, e-posta veya arama sırasında sorularınızın herhangi birine cevap verecektir. Hızlı ve kolay 24/7 sorunlarınızı çözmeye hazır bir “diğer tarafta” bulunmak hep güzel.

SEO optimize edilmiş
Çevrimiçi bir işletme sahibi iseniz, SEO optimizasyonunun ve lider arama pozisyonlarının önemli bir önemini anlıyorsunuzdur. Temiz kodla, tüm temalarımızda uygulanan, Google’ın mağazanızdaki her sayfayı taramasını, dizine eklemesini ve yüklemesini kolaylaştırır. Yüksek dönüşüm oranına erişin ve çevrimiçi popülerliğinizi kolayca artırın! Detaylara özen ve optimize edilmiş kod, müşteri dostu bir deneyim garanti eder.

Acilen sonuçlarını gözlemlemek ve hizmet veya işinizi başarıya götürecek tereddüt etmeyin ve ücretsiz Prestashop şablonlarımıza göz atın!

İletişim: 0212 507 67 22