SMS Modülü sayesinde müşteri ve satıcı arasındaki iletişimin daha kaliteli ve kolay olması sağlanır. Bu modül sayesinde müşteri memnuniyetinin artmasıyla beraber satışlarınızın yükselmesine olanak sağlayacaktır. Modülümüz mağaza yöneticileriyle daha kolay iletişim sağlamaktadır. Dünyanın her ülkesine SMS gönderimi yapabilirsiniz. Modülü bir kez satın aldıktan sonra, herhangi bir aylık veya yıllık ödeme yapmazsınız.

 

 

[robo-gallery id=”3178″]

Ürün Detayları

KURULUMU KENDİNİZ YAPACAKSANIZ

  • Satın alma işleminden sonra modülü bilgisayarınıza indirip, sitenize kurabilirsiniz.
  • Kurulum işleminde lisans anahtarı soracaktır.
  • Lisans anahtarını almak için sipariş numaranızı ile birlikte site adresinizi [email protected] ‘a mail atmanız yeterli olacaktır.

Sunucunuzda ionCube kurulu olmalıdır.

KURULUM OXİ YAZILIM TARAFINDAN YAPILACAKSA

  • Modülü satın aldıktan sonra sipariş numaranızı, sitenizin adını, ftp ve yönetim paneli bilgilerini [email protected] ‘a mail atmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Mevcut modüllerimizden isteklerinizi karşılayna bir modül bulamadıysanız size bu hizmeti çok uygun fiyatlarla sağlayabiliriz.

Modüllerimiz sadece ioncube bileşeni gerektirmektedir. Sunucunuzda ioncube olup olmadığını hosting firmanızdan öğrenebilirsiniz.

Modüllerimizde kurulum hizmeti fiyata dahil değildir. 150TL + KDV ücret ile kurulum ve yapılandırma hizmeti alabilirsiniz.

3 ay süre ile destek sağlamaktayız.

Modülü satın aldıktan itibaren 6 ay süreyle modüllerin özellik güncellemelerini ücretsiz alabilirsiniz.

Evet modüllerimizin tasarım dosyaları açık kaynak kodludur. İstediğiniz tasarımsal düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Load More