Fatura modülü sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz, E-Ticarette işler ne kadar pratik bir şekilde yürütülürse müşteri ilgisi ve beğenisi o kadar artar. Matbu faturalarının kesilmesi ve gönderilmesi zaman alacağından dolayı Elektronik ortamda daha hızlı ve pratik fatura kesebilirsiniz. Bu modül sayesinde tahsilat sürecini de hızlandırabilirsiniz.

 

 

[robo-gallery id=”3178″]

Ürün Detayları

KURULUMU KENDİNİZ YAPACAKSANIZ

  • Satın alma işleminden sonra modülü bilgisayarınıza indirip, sitenize kurabilirsiniz.
  • Kurulum işleminde lisans anahtarı soracaktır.
  • Lisans anahtarını almak için sipariş numaranızı ile birlikte site adresinizi [email protected] ‘a mail atmanız yeterli olacaktır.

Sunucunuzda ionCube kurulu olmalıdır.

KURULUM OXİ YAZILIM TARAFINDAN YAPILACAKSA

  • Modülü satın aldıktan sonra sipariş numaranızı, sitenizin adını, ftp ve yönetim paneli bilgilerini [email protected] ‘a mail atmanız yeterli olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Mevcut modüllerimizden isteklerinizi karşılayna bir modül bulamadıysanız size bu hizmeti çok uygun fiyatlarla sağlayabiliriz.

Modüllerimiz sadece ioncube bileşeni gerektirmektedir. Sunucunuzda ioncube olup olmadığını hosting firmanızdan öğrenebilirsiniz.

Modüllerimizde kurulum hizmeti fiyata dahil değildir. 150TL + KDV ücret ile kurulum ve yapılandırma hizmeti alabilirsiniz.

3 ay süre ile destek sağlamaktayız.

Modülü satın aldıktan itibaren 6 ay süreyle modüllerin özellik güncellemelerini ücretsiz alabilirsiniz.

Evet modüllerimizin tasarım dosyaları açık kaynak kodludur. İstediğiniz tasarımsal düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Load More