03Ara 2018

0

139

0

PrestaShop 1.7.5.0 Beta Sürümünü Hemen İndirin!

Genel by Yönetici

Açık kaynak E-Ticaret yazılımları arasında bizim en çok tercih ettiğimiz tema ve modül olarak daha kaliteli işler sunan PrestaShop’un yeni sürümü beta olarak açıklandı. Günümüzde birçok markanın kendi sanal mağazasını oluşturma içerisinde olduğunu düşünürsek size tavsiye edeceğimiz E-Ticaret yazılımı PrestaShop olur. Yeni sürümünü indirmek için tıklayabilirsiniz.

 

PrestaShop’un Özellikleri Nelerdir?

Diğerlerine göre daha kolay kullanımı ve birbirinden kaliteli modern temalara sahip olması dünyada binlerce kişi tarafından sevilerek kullanılmasını sağlıyor. Güçlü altyapısı sayesinde siteniz üzerinde online satış işlemleri kolayca gerçekleşebilmektedir. Müşterilerin isteklerine göre farklı modüllerinde kurulmasıyla daha detaylı ve farklı çalışmalar yapabileceğiniz bir fırsat sunmaktadır. Tüm tarayıcılar ile uyumlu olmasıyla da telefondan alışverişi de kolaylaştırmaktadır. Satacağınız ürünler üzerine de farklı temalar kullanarak görsellik olarak sitenize trafik çekebilir ve satışlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

E-Ticaret Sitesi Açmanın Faydaları?

Artık dünyada internet üzerinden alışverişin tamamen yaygın olduğu günümüzde pazaryerinizi geliştirmek için size fırsat internet üzerinden sanal mağaza oluşturmaktır. Kendi kimliğinizi oluşturabileceğiniz insanların sizi paylaşıp veya sizin reklam vererek kendinizi tanıtma ve daha fazla insana ulaşma fırsatı sunmaktadır. İnsanlar gözünde oluşturduğunuz marka değeri sayesinde firmanızı büyütmek sanal mağazalar sayesinde günümüzde artık daha kolay. İnsanların sizin satış yaptığı ürünlerinizi neden tercih etmeli, rakip firmalar ne gibi çalışmalar yürütüyor? Gibi sorulara cevap verdikten sonra bunun çalışmalarını ve reklam kampanyalarını yönetmek sanal mağaza üzerinden daha da kolaylaştırıyor.

 

Sanal Mağaza Modülleri

Modüller sizin sanal mağazanızda siparişleri takip etme, kargolama ve fatura gibi yardımcı olabilecek fırsatlar sunmaktadır. Daha kolay yönetme amacı ile tercih edebileceğiniz modülleri uygun fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yaparken bunları hepsini kolayca takip etmek hem müşterileriniz ile kuracağınız iletişimin daha doğru olmasını hem de sizin onlarla kuracağınız iletişimi daha iyi yönde etkilemektedir.

 

E-Ticaret Sitelerinizin için SEO Çalışmasının Önemi

Pazaryerlerinde ürün satış konusunda rekabetin yüksek olması SEO’nun önemini ortaya çıkartıyor. Google da aramalarda ön sıralarda yer almanız için yapılan çalışmalara SEO denir. Birçok alt başlığı olan bu çalışmaların sabır istediğini de belirtelim. Sonuçlar yapılan çalışmalar sizin Google’daki yerinizi belli bir süre geçtikten sonra belirlemektedir. İnternet üzerinden oyuncak bebek satıyor iseniz, sitenize kaliteli trafik olarak adlandırdığımız alakalı sitelerden bağlantı alabilir ve sosyal medya üzerinden ilgi çeken bir reklam kampanyası oluşturabilirsiniz. SEO, sosyal medyayı da kapsamaktadır. Alt başlıklarından biri diyebiliriz, ilk önce sitenizin optimizasyonu ve içeriği elden geçirilir sitenizin hızı, görsel boyutları gibi sorunlar çözüldükten sonra bu çalışmalara başlanabilir.

Sizde kendi sanal mağazanızı oluşturmak veya modül satın alarak daha entegre bir satış yöntemi gerçekleştirmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Yorumlar (0)