03Kas 2017

0

12390

1

PrestaShop 1.7 Yayınlandı! Son Sürümü İndir!

PrestaShop sisteminin en güncel ve en kararlı sürümü PrestaShop 1.7 yayınlandı. Eğer aktif 270.000 PrestaShop kullanıcısından birisiyseniz sisteminizi en güncel 1.7’ye güncellemeniz çok iyi olacaktır. Ya da şu anda bu sisteme geçiş yapmak istiyorsanız aşağıdaki PrestaShop indir bölümümüzden, en güncel sistemle yola çıkmanız en iyi seçim olacaktır. Veya PrestaShop nedir diyorsanız, size çok yanlış gelmişsiniz diyerek, PrestaShop modül, tema ve genel sistemini anlattığımız PrestaShop nedir sayfamızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

PrestaShop Son sürüm yep yeni altyapısı ile sizlerle.

Symfony Framework’ü ile entegre edilmiş bu yeni sürümde çok daha hızlı bir şekilde mağazanızı açabilirsiniz. Prestashop 2007 den beri geliştirdiği kendi altyapısını 2016 itibariyle tüm dünyanın kabul ettiği Symfony altyapısına entegre etmeye başladı.

Halihazırda Prestashop’u kullanan siz değerli ziyaretçiler için söyleyebilirim ki, yeni sürümde her şeyi çok daha kolay yapabileceksiniz.

Bizim gibi yazılımcılar için ise maalesef aynı şeyleri söylemek mümkün olmayacak. PrestaShop 1.7 itibariyle devreye giren Symfony Framework’üne adapte olmak biraz uğraştırıcı olabilir. Ama dünya standartlarında bir framework ile bugüne kadar hep yeniyi takip eden Prestashop yine en popüler ve yeni çıkan teknolojileri takip etmeye devam ediyor.

 

Geliştiriciler için önerdiğimiz bu sürüm web ortamı için çok yeni bir durumdadır. Tavsiyemiz bu sürümü sadece bilgisayarınızda test amaçlı kullanmanız olacaktır.

PrestaShop 1.7 genel özellikler

-Ücretsiz
600 özellik
1000+ modül ve tema kullanılabilir
25+ dil desteği zaten kullanılabilir
Starter Theme ile hızlı bir şekilde özel şablon oluşturma
Symfony Framework tabanlı

PrestaShop 1.7 indir

PrestaShop’un en son sürümü olan 1.7’yi indirmek için hemen aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

PrestaShop 1.7 İndir : Tıkla İndir

 

Ayrıca PrestaShop sistemiyle ilgili, herhangi bir sorununuzu bize yazabilirsiniz.

Yorumlar (1)

ismail, 14:35, Kas. 03/2017

TEŞEKÜRLER..

Cevapla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.